Co naprawdę łączy Agnieszkę i Jędrzeja? "Wszyscy się zdziwią, jak to teraz wygląda" 

Hotel Paradise 8: Agnieszka i Jędrzej
Hotel Paradise 8: Co łączy Agnieszkę i Jędrzeja po programie?
Finał 8. edycji Hotelu Paradise był pełen niespodzianek i z pewnością zapadnie w pamięci widzów na długo. Wygrana Agnieszki i Jędrzeja, pary, która była ze sobą od samego początku, zaskoczyła wielu, którzy kibicowali bardziej burzliwej relacji Ady i Bartka. Decyzja Agnieszki o rozbiciu kuli na ścieżce lojalności wywołała skrajne emocje. 

Z jednej strony podziwiano jej odwagę i chęć sięgnięcia po nagrodę, z drugiej strony krytykowano za brak lojalności wobec Jędrzeja. Czy Agnieszka i Jędrzej mają szansę na zbudowanie prawdziwej relacji po programie? Z pewnością ich nietypowa sytuacja w finale wywołała wiele spekulacji i wątpliwości co do przyszłości ich związku.

Hotel Paradise 8: Kula została rozbita!

Relacja Agnieszki i Jędrzeja po programie 

Zapytaliśmy zwycięzców 8. edycji Hotelu Paradise, co dziś ich łączy. Okazuje się, że Jędrzej nie ma żadnego żalu o rozbitą kulę. Programowa para widuje się regularnie, a Jędrzej poznał nawet rodzinę Agnieszki. Mają również wspólne plany na wakacje. Aga podkreśla, że nie chciała rozpoczynać relacji w programie, bo bała się zranienia, teraz gdy wszystko już się skończyło, może się bardziej otworzyć na Jędrzeja. 

Będzie teraz takie wow, jak wszyscy zobaczą, jak to teraz wygląda. Zdziwią się
— powiedziała Agnieszka.  
Żeby cokolwiek budować, chciałam zaczekać i po emisji próbować. Bałam się, że coś zobaczymy, co nam się nie spodoba. [...] Jędrek został w pewnym sensie zraniony i ja też. Ja nie chcę się rozczarować kolejny raz, dlatego ja potrzebuję czasu 
— dodała. 

Dlaczego Jędrzej nie zdecydował się na parę z Olą? 

Wielu widzów spekulowało na temat potencjalnej relacji Jędrzeja z Olą. Ich zdaniem mieli szansę na romantyczne uczucie. W wywiadzie Jędrzej przyznał, że miał moment kiedy interesował się Olą, ale uznał jej intencje za nieszczere. 

Ola do każdego robiła maślane oczy. Chciałem się przekonać czy tylko do mnie, czy do każdego
— powiedział. 

Czy to początek miłosnej historii?

Czy Agnieszce i Jędrzejowi uda się zbudować trwały związek? Czas pokaże. Na pewno ich historia jest nietypowa i z pewnością wzbudziła zainteresowanie wielu widzów. Będziemy obserwować, jak ich relacja rozwija się dalej. Warto jednak pamiętać, że program telewizyjny to tylko wycinek rzeczywistości. To, co widzieliśmy na ekranie, niekoniecznie odzwierciedlało w pełni to, co działo się między uczestnikami. Agnieszka i Jędrzej najlepiej wiedzą, co czują do siebie i jakie mają wobec siebie plany. Warto o tym pamiętać i nie ferować wyroków na ich temat. 

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości