Ada i Bartek eliminują jedną z par! Kto i dlaczego pożegnał się z finałem Hotelu Paradise? 

Hotel Paradise: Decyzja Ady i Bartka
Emocjonujący finał Igrzysk Miłości w Hotelu Paradise za nami! Zwycięzcami zostali Ada i Bartek, którzy dzięki doskonałej strategii i współpracy w parze pokonali pozostałe pary. Nagroda okazała się wyjątkowo cenna: Ada i Bartek zyskali możliwość samodzielnego wytypowania pary, która opuści raj!

Decyzja Bartka i Ady 

Hotel Paradise: Ola irytuje uczestników

Bartek zaczął od krótkiego przemówienia i wymienił pary, które są bezpieczne, ponieważ wiele im zawdzięcza. Ostateczna decyzja, kto dziś wróci do domu, należała do Ady, która wytypowała Olę i Kacpra. 

Dlaczego właśnie Ola i Kacper? Decyzja pary nie wywołała zaskoczenie. Ola od dawna nie cieszyła się w hotelu dobrą sławą. Ada nie kryła, że właśnie ciągłe docinki dziewczyny sprawiły, że podjęła taką, a nie inną decyzję. Powodów mogło być jednak więcej. Bartek miał swego czasu słabość do Oli. Wiele kłótni między nim i Adą kończyło się deklaracją, że Bartek może stworzyć parę z Olą. Zdecydowała niechęć, zazdrość, a może czysta kalkulacja? Niezależnie od motywów, ich decyzja z pewnością zaważy na dalszym przebiegu programu i relacjach między uczestnikami.

Co teraz czeka Olę i Kacpra?

Hotel Paradsie: Komentarz Oli i Kacpra

Para musi opuścić raj i pożegnać się z szansą na główną wygraną. Zgodnie deklarują, że nie marzyli nawet o tygodniu finałowym i przyjęli decyzję Ady i Bartka z pełnym zrozumieniem. Pozostaje im teraz jedynie kibicować pozostałym parom i czekać na Uber Pandorę, w której ich pytania mogę wiele zmienić. 

Czy Ada i Bartek będą żałować decyzji?

Czas pokaże, czy ich wybór okaże się słuszny, ale możemy się już domyślać, że ta decyzja będzie mieć wiele konsekwencji. Bartek nie jest zadowolony z wyboru, jakiego dokonała Ada. Czy para znów się pokłóci? Wiemy już, że ich relacja bywa bardzo burzliwa... 

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości