Duże zaskoczenie! Które pary znalazły się w finałowym tygodniu "Hotelu Paradise"?

Hotel Paradise 8. Ostatnie Rajskie Rozdanie
Finał zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim coraz większe emocje i napięta atmosfera. Mamy za sobą ostatnie Rajskie Rozdanie, które zdecydowało o tym, jakie pary przejdą do finałowego tygodnia "Hotelu Paradise". Sprawdź, kto to.

Decydujące Rajskie Rozdanie

Hotel Paradise. Kto dostanie się do finałowego tygodnia?

Ostatnie Rajskie Rozdanie w 8. edycji Hotelu Paradise nie należało do oczywistych. Ada i Bartek zagwarantowali sobie awans do finałowego tygodnia, dzięki odnalezionemu złotemu motylowi. Pierwszy wybierał Jędrzej, i pomimo podejrzeń, że mógłby on podejść do Oli, wybrał jednak stabilność u boku Agnieszki.

Na początku kierowałem się rozumem, teraz kieruję się sercem. Doszło do mnie, że Agnieszka to najlepszy wybór na parę finałową
- wyznał Jędrula.

Jako drugi wybierał Kacper, który zdecydował się podejść do Oli. Klaudia zapytała go o ten wybór.

Mieliśmy wzloty i upadki, ale doszliśmy do jakiegoś konsensusu. I cieszę się, że tu stoję, bo nie wyobrażam sobie z kimś innym wejść do finału
- powiedział Kacper.

Kolejny wybierał Michał. Mężczyzna stanął u boku Natalii, przyznając, że od samego początku chciał pogłębiać z nią swoją relację.

Oskar miał trzy możliwości. Mógł wybrać Emilkę, która planowała pozbyć się Janka, Natalię, z którą łączyły go nieokreślone uczucia lub Agnieszkę, na znak poddania się, wiedząc, że wtedy na pewno opuści program. Wybrał pierwszą opcję. To samo zrobił Janek. Teraz to na Emilce ciążyła decyzja o pozostawieniu jednego z nich w programie. Emi ostatecznie wybrała Oskara, tym samym łamiąc pakt z Jankiem, że podczas Rajskiego Rozdania wybiorą siebie nawzajem. Klaudia zapytała Janka, czy domyśla się dlaczego dziewczyna podjęła taką decyzję.

Do końca siebie nie pokazałem, to może nie spodobało się Emilce. Troszeczkę nasze charaktery się różnią. No i do Emilki: jestem osobą z zasadami i pewnych zasad się po prostu nie łamie. W momencie, kiedy zobaczyliśmy złoty motylek, który od początku wiedzieliśmy co oznacza, powiedziałem, że ten motylek musi trafić do mnie i do Emilki. Emilka nie wiem, co miała w głowie, ale wszyscy w tamtym momencie uznaliśmy, że okej, przekazujemy motylek do Ady i do Bartka. Natomiast, w momencie kiedy nastąpi Rajskie Rozdanie, bez względu na to co się będzie działo, Emilka wybiera mnie
- powiedział Janek.

Ostatnia Rajska Wyrocznia

Ostatnia Rajska Wyrocznia nie tylko rozjaśniła sytuacje wielu uczestnikom programu, ale też nieco namieszała. Wszyscy, poza Jankiem, otrzymali "nie" w odpowiedzi na zadane pytania. Upewnili się w lojalności i życzliwości swoich programowych partnerów oraz znajomych.

Hotel Paradise 8, odcinek 35
TVN7_PRORES_HOTEL_PARADISE_S08_ODC_35
TVN7_PRORES_HOTEL_PARADISE_S08_ODC_35
TVN7_PRORES_HOTEL_PARADISE_S08_ODC_35
TVN7_PRORES_HOTEL_PARADISE_S08_ODC_35
+11
Zobacz galerię

Janek zapytał czy Emilka rozmawiała z Oskarem o możliwości wybrania go podczas Rajskiego Rozdania. Odpowiedź była twierdząca, więc mężczyzna zaraz po powrocie do domu zaczął pakować swoje walizki. Miał dobre przeczucie.

Emilka pokazała charakter. Mówi jedno, robi drugie
- skomentował Janek.

Pary w finałowym tygodniu

Ada i Bartek

Emilka i Oskar

Natalia i Michał

Ola i Kacper

Agnieszka i Jędrzej

Hotel Paradise 8: Janek - i co dalej?

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości