Pierwszy raz mieszane Rajskie Rozdanie. Konsekwencje zaskoczą wszystkich!

Hotel Paradise 8: Kto mógł zawalczyć o bezpieczeństwo na Rajskim Rozdaniu?
Uczestnicy otrzymali list z zapowiedzią niezwykle ważnej konkurencji, która zaważyła na ich dalszych losach. Kto mógł zawalczyć o bezpieczeństwo na Rajskim Rozdaniu?

Bezpieczeństwo na Rajskim Rozdaniu

Pierwsze pięć osób, które ukończyły wyzwanie, zyskało bezpieczeństwo na Rajskim Rozdaniu. Zanim jednak przystąpili do rywalizacji, poznaliśmy odpowiedź na nurtujące pytania: kto został wskazany podczas śniadania przez nowych uczestników oraz w głosowaniu poprzedniego dnia? Okazało się, że Oskar został wskazany jako osoba, która najbardziej wymęczyła przegraną drużynę, a Bartek jako osoba najmniej życzliwa dla nowych uczestników.

Te decyzje miały poważne konsekwencje - obaj panowie nie mogli wziąć udziału w walce o bezpieczeństwo na Rajskim Rozdaniu.

Hotel Paradise 8: Pierwsze mieszane Rajskie Rozdanie w historii programu

Pierwsze mieszane Rajskie Rozdanie w historii programu

Po raz pierwszy w historii programu odbyło się mieszane Rajskie Rozdanie. Bezpieczeństwo wygrali: Janek, Agnieszka, Jędrek, Ada i Kacper. Dwie pary znalazły się w gorszej sytuacji: Oskar i Dominika oraz Michał i Natalia, ponieważ nie mogli ponownie się połączyć. Bartek, który nie ma krzesełka, wciąż nie potrafi przełamać dumy i przeprosić Ady.

Co przyniesie kolejny dzień w Hotelu Paradise? Kto pożegna się z programem? Oglądajcie program o 20:00 od poniedziałku do czwartku w TVN7 i player.pl

Autor: M. Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości