Igrzyska Miłości w Hotelu Paradise. Zachowanie jednej osoby zaskakuje

Hotel Paradise: Rywalizacja dziewczyn, cz. 1
Koniec 8. sezonu Hotelu Paradise zbliża się nieubłaganie, a w programie wciąż mamy za dużo uczestników. Nadszedł czas ostrej rywalizacji i walki o miejsce w finale! Kto zwyciężył w Igrzyskach Miłości i jakie były konsekwencje tej rywalizacji? 

Hotel Paradise. Igrzyska Miłości 

Hotel Paradise: Rywalizacja dziewczyn, cz. 2

Uczestnicy programu zmierzyli się w Igrzyskach Miłości, podczas których musieli wykazać się sprytem, zręcznością i siłą. Pierwszy etap zmagań należał do kobiet. Ich zadaniem było wyjęcie 10 rozgwiazd z sieci rybackich bez zdobycia karnych sekund. Zwyciężczynią okazała się Ada, która nie popełniła żadnego błędu. Kolejne miejsca zajęły Aga (15 karnych sekund), Emilia (30 karnych sekund) i Ola (60 karnych sekund). Natalia również zajęła ostatnie miejsce, ponieważ w wyniku pomyłki nie zebrała wszystkich rozgwiazd. Wynik konkurencji wzbudził najwięcej emocji w Oli, która wyraźnie nie pogodziła się z porażką.

240508_hotel_paradise_odc37_www_3
Hotel Paradise: Rywalizacja dziewczyn - wyniki

Hotel Paradise. Druga runda zmagań 

Hotel Paradise: Rywalizacja chłopaków

W drugiej rundzie szansę na pokazanie swoich umiejętności mieli panowie. Ich zadanie polegało na wykopaniu kosza rybackiego, dotarciu z nim do mety i  odnalezieniu w nim motyla. Najszybciej z tym wyzwaniem poradził sobie Oskar, nie zdobywając żadnych karnych sekund. Bartek zajął drugie miejsce, Jędrzej trzecie, Kacper czwarte, a Michał uplasował się na ostatnim miejscu. 

Hotel Paradise. Wielki finał Igrzysk Miłości!

Hotel Paradise: Finał Igrzysk Miłości

Emocje sięgały zenitu podczas finałowej rundy Igrzysk Miłości w Hotelu Paradise! Uczestnicy musieli zmierzyć się z wymagającym zadaniem: rozpuszczenie kostki lodu i wydobycie z niej kodu do kłódki. Karne sekundy zebrane w poprzednich konkurencjach decydowały o kolejności startu.

Bartek i Ada, dzięki doskonałemu wykorzystaniu dotychczasowej przewagi, zwyciężyli w tej konkurencji. Stawka była wysoka, bo nagroda finałowa okazała się wyjątkowo cenna: zwycięska para mogła zdecydować, kto dziś opuści Hotel Paradise!

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości