Hotel Paradise 8: Poznajcie kolejnych uczestników, którzy zawalczą o miłość i pieniądze!

Hotel Paradise 8: Jędrzej, Dominika, Bartek
Hotel Paradise 8: Jędrzej, Dominika, Bartek
Kolejni uczestnicy dołączają do gry o miłość i pieniądze w pięknym Wietnamie. Kto stworzy pewną relację z partnerem lub partnerką? Kto zawrze pakt i przyjmie wyrafinowaną taktykę? Kto będzie kierować się sercem a kto rozumem? Odpowiedzi na te pytania poznacie już 4 marca!

Jędrzej Arian

Jędrzej jest inżynierem budownictwa, ale pracuje w firmie produkującej szyby samochodowe. Jego największą miłością jest siatkówka. 

Jest ciepłym, odpowiedzialnym mężczyzną i oddanym przyjacielem. Unika konfliktów jak ognia, a gdy się pojawią, zawsze dąży do rozejmu. Lubi rywalizację, ale tylko fair play. W życiu jest raczej nieśmiały, ale za to na boisku wykazuje się inicjatywą i zacięciem.

Jego jedyny poważny związek nie przetrwał, gdyż Jędrzej wolał się skupić na rozwoju osobistym. Łatwo się zakochuje i mocno przeżywa zawody miłosne. Ma już dość niezobowiązujących romansów, jest gotowy na poważną relację. Chciałby spotkać czułą, kulturalną dziewczynę, której będzie mógł się podporządkować. Idealnie, gdyby miała długie włosy i wysportowane ciało bez tatuaży.

Jędrzej ma 30 lat.

Hotel Paradise 8: Jędrzej
Hotel Paradise 8: Jędrzej

Dominika Bereś

Dominika studiuje, pracuje i poświęca mnóstwo czasu na sport. Trenowała już taniec towarzyski, twerk, tajski boks, a w triathlonie dwukrotnie zdobyła Puchar Polski.

Lubi być w centrum uwagi. Jest pewna siebie i nie boi się wyrażać własnej opinii, czy się to komuś podoba, czy nie. Wchodząc do Hotelu jest nastawiona na rywalizację i lekkie zamieszanie. Lubi podrywać i przyznaje, że jest łamaczką męskich serc.

Była w jednym, 5-letnim związku, który zakończył się tuż przed jej wyjazdem na wymianę studencką do Włoch. Tam odkryła w sobie flirciarski temperament i pokochała dreszczyk emocji towarzyszący nowym relacjom. Jej ideał to wysoki, blondyn o ciemnych oczach. Angażująca rozmowa i wspólne pasje to dla niej fundament udanego związku.  

Dominika ma 24 lata.

Hotel Paradise 8: Dominika
Hotel Paradise 8: Dominika

Bartosz Pankowski

Bartek studiuje zarządzanie. Oprócz tego szuka swojej zawodowej drogi, próbując wielu rzeczy. Pracuje jako trener personalny, fitness model, barber, fotograf, a od niedawna także jako marketingowiec.

Charakter Bartka to wybuchowa mieszanka pewności siebie, romantyzmu i ciętego języka. Jego determinacja i silna osobowość sprawiają, że nic nie jest w stanie powstrzymać go przed osiągnięciem zamierzonych celów. Ma jasno określone życiowe zasady i zawsze się nimi kieruje. Jednak jego bezkompromisowe podejście do życia sprawia, że nawiązywanie nowych przyjaźni przychodzi mu z trudnością.

Nosi w sobie nutkę goryczy po nieudanych związkach, których było już 6. Zależy mu na prawdziwej miłości, ale zaczyna wątpić, czy jest mu pisana. Ostatni związek zakończył kilka miesięcy przed zgłoszeniem się do programu i od tej pory intensywnie korzysta z uroków życia singla. Podobają mu się wysportowane brunetki z wydatnymi ustami. Docenia, gdy dziewczyna jest skromna i ma swoje pasje.

Bartek ma 26 lat.

Hotel Paradise 8: Bartek
Hotel Paradise 8: Bartek

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Zobacz także:

Autor: Maja Mielcarz

Źródło: Informacja prasowa

podziel się:

Pozostałe wiadomości