Hotel Paradise 8: Poznajcie pierwszą trójkę uczestników!

Hotel Paradise 8: Luiza opowiedziała o swoich związkach
Przed nami 8. edycja Hotelu Paradise i nasz ulubiony moment. Czas poznać uczestników, którzy zawalczą o miłość i wielkie pieniądze w pięknym Wietnamie. Aby przetrwać w raju, muszą stworzyć pewną relację z partnerem lub partnerką. Mogą zawierać pakty, przyjmować wyrafinowaną taktykę, kierować się sercem lub rozumem. Najważniejsze, by każde Rajskie Rozdanie zakończyli w parze, a nie solo. Poznajcie pierwszą trójkę, która zawalczy o miłość i pieniądze!

Agnieszka Siedlak

Agnieszka jest linergistką we własnym gabinecie kosmetycznym, a wszystkie zarobione pieniądze inwestuje w podróże i kulinarne odkrycia, czyli dwie najbliższe jej sercu rzeczy. Jest artystyczną duszą, a swoje natchnienie wyraża przez malowanie obrazów.

Agnieszka to kolorowy ptak. Wiecznie uśmiechnięta gaduła ze złotym sercem. Odkłada dorosłość na później, pielęgnuje w sobie młodzieńczą beztroskę. Ma specyficzne poczucie humoru i nie wstydzi się być sobą. Duchowość zajmuje ważne miejsce w jej życiu, wierzy w moc amuletów, kamieni i afirmacji.

Po zakończeniu 10-letniego związku, w którym doświadczyła zdrady i bolesnego zawodu, jest już gotowa, by zacząć wszystko od nowa. W programie chce nauczyć się flirtować. Szuka dojrzałego, rodzinnego partnera, który będzie podzielał jej entuzjazm do życia. Nie interesują jej przelotne znajomości.

Hotel Paradise 8: Agnieszka
Hotel Paradise 8: Agnieszka

Luiza Krefft

Luiza od 4 lat pracuje jako promotorka restauracji, dzięki czemu stała się mistrzynią w nawiązywaniu kontaktów. Ucieczką od intensywnego życia jest dla niej rysowanie.

Jej motto to „na wojnie i w miłości wszystko wolno”. Wszelkie konflikty szybko rozwiązuje, ale gdy ktoś zajdzie jej za skórę, potrafi pokazać pazury.

Luiza jest wieczną singielką. Do tej pory miała jedynie krótkie, niespełniające jej oczekiwań relacje. Marzy o poważnym i trwałym związku. Jej ideał to wesoły blondyn o skandynawskiej urodzie. Chłopak nie może być podrywaczem.

Hotel Paradise 8: Luiza
Hotel Paradise 8: Luiza

Antek Trojanowski

Studiował fizjoterapię. Jego największą pasją jest sport, z którym związał też swoje życie zawodowe. Prowadzi własną działalność – jest trenerem personalnym i pisze e-booki, w których pomaga ludziom uzyskać wymarzoną sylwetkę i nabrać pewności siebie.

Dużo wymaga od siebie i jest dumny z wszystkiego, co udało mu się osiągnąć. Zdaje sobie sprawę, że robi kiepskie pierwsze wrażenie na kobietach, ale jak sam obiecuje, to zmienia się z czasem. Rywalizacja to jego żywioł, ale nie akceptuje nieuczciwej gry. Wtedy staje się mściwy.

Nie szuka nikogo na stałe, trudno mu się zakochać. Swój jedyny poważny związek zakończył, ponieważ nie widział w nim żadnych perspektyw. Podobają mu się pewne siebie, zabawne blondynki o niebieskich oczach.

Hotel Paradise 8: Antek
Hotel Paradise 8: Antek

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Finał 7. edycji Hotelu Paradise

Siódmy sezon Hotelu Paradise dobiegł końca, jednak na długo pozostanie w pamięci widzów. Sezon obfitował w niezwykłą ilość dramatycznych wydarzeń i zwrotów akcji. Emocje sięgały zenitu praktycznie do ostatnich chwil, a to, kto ostatecznie zwyciężył w programie, wielu widzów zaskoczył. Przypominamy, jak wyglądał finał siódmej edycji.

Hotel Paradise: Finał

Zobacz także:

Autor: Maja Mielcarz

Źródło: Informacja prasowa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!