Takiej awantury jeszcze nie było! O co naprawdę pokłócił się Bartek z Adą w "Hotel Paradise 8"?

Hotel Paradise 8: Rajska Wyrocznia
Czas przed Rajskim Rozdaniem upływał mieszkańcom Hotelu Paradise wyjątkowo beztrosko. Jednak szybko okazało się, że jedna z par nie zakończy tego dnia w dobrych nastrojach. 

Para Bartka i Ady dostarcza nam sporo emocji w Hotelu Paradise. W ostatnich odcinkach obserwowaliśmy, jak między tą dwójką rodzi się namiętne uczucie. Nie brakowało pocałunków i czułego dotyku, ale jak mawia Pan Lektor, w raju nic nie trwa wiecznie. 

Hotel Paradise. Spięcie Bartka i Ady 

Bartek nazwał Adę atencjuszką po tym, jak nieufnie przyjęła jego komplement. Chłopak miał jej za złe, że nie docenia jego starań. Kłótnia tradycyjnie zakończyła się "fochem" Bartka, który groził, że nie będzie więcej "biegał" za Adą. Jego zdaniem inne dziewczyny są wdzięczne swoim partnerom za komplementy, a Ada, pomimo że słyszy ich kilka dziennie, nie potrafi mu za nie podziękować i podejrzewa, że są to nieszczere słowa. 

Rajska Wyrocznia. Ada nie była zadowolona z odpowiedzi 

Oliwy do ognia dolała Rajska Wyrocznia. Ada usłyszała gorzką prawdę, a przynajmniej tak zinterpretowała odpowiedź Wyroczni.  Zapytała, czy Bartek skarży się nią do innych uczestników. Odpowiedź brzmiała "tak". Ada nie wie jednak jaką sytuację na myśli miała Rajska Wyrocznia. Dziewczyna bardzo przejęła się odpowiedzią i zdystansowała się wobec Bartka. 

Na chwilę przed Rajskim Rozdaniem Bartek poczuł, że traci grunt pod nogami i próbował porozmawiać z Adą. Ta jednak pozostała nieugięta, co rozgniewało chłopaka do tego stopnia, że zaczął się zastanawiać, do jakiej innej dziewczyny może podejść na Rajskim Rozdaniu. Ostatecznie Bartek i Ada sparowali się dzisiejszego wieczoru, ale coś nam podpowiada, że na tym ten spór się nie skończy... 

Hotel Paradise 8: Ada obraziła się na Bartka

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości