Czas na Show. Drag Me Out: Finał sezonu - walka o wszystko!

Zwiastun 6. odcinka Drag Me Out
Już dziś na widzów TVN czeka crème de la crème programu "Czas na Show. Drag Me Out". Trzy finałowe duety - Tomasz Karolak & Himera, Michał Mikołajczak & Gąsiu oraz Marcin Łopucki & Twoja Stara - pokażą na co je stać i zawalczą o złote diademy królowych Dragu. Która para okaże się najlepsza? Wielki finał pierwszego sezonu najbardziej kolorowego show w Polsce już we wtorek 9 kwietnia o 21:35 tylko w TVN! 

Odcinek 6.

Nadszedł najważniejszy moment w programie „Czas na Show. Drag Me Out” – walka o wszystko. Już dziś jedna z par opuści show ze złotymi diademami królowych.

Finałowy odcinek otwiera występ najlepszych z najlepszych, czyli trzech finalistek Drag Mentorek. Występ nie tylko rozgrzeje publiczność w studio i przed telewizorami, ale także udowodni, że nie przez przypadek to właśnie one trafiły do końcowego etapu. Po wspólnym numerze Drag Mentorki wracają do swoich podopiecznych, żeby wraz z nimi przygotować popisowy numer. Występ, który zachwyci jury i zostawi konkurencję daleko w tyle. Która z par odejdzie z pola bitwy z tarczą, a która na tarczy?

Czas na Show. Drag Me Out
Czas na Show. Drag Me Out
Źródło: Bartosz Krupa

Na koniec - tuż przed poznaniem werdyktu - atmosferę podkręci występ jurora Michała Szpaka, który wykona swój przebój „Halo Wodospad”. Po krótkim oddechu nadchodzi moment prawdy!

Finał pierwszego sezonu "Czas na Show. Drag Me Out" już we wtorek 9 kwietnia o 21:35 w TVN!

Źródło: informacja prasowa

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości