Mery Spolsky o "Drag Me Out": "Prowadząca musi być neutralna"

Mery Spolsky o swojej roli w "Drag Me Out"
Program "Czas na Show. Drag Me Out" tworzą przede wszystkim uczestnicy, mentorki, jurorzy, ale także prowadząca. Hostem nowego show TVN została popularna wokalistka młodego pokolenia, Mery Spolsky. Jak radzi sobie w tej roli? Jaką jest prowadzącą? I co jest dla niej najważniejsze przy tworzeniu programu "Drag Me Out"? Zobacz fragment rozmowy naszego reportera, Oskara Netkowskiego z Mery Spolsky.

Mery Spolsky prowadzącą "Czas na Show. Drag Me Out"

Niezwykle ważną rolę w "Czas na Show. Drag Me Out" powierzono znanej i lubianej piosenkarce, Mery Spolsky. Wokalistka została prowadzącą programu. Artystka świetnie odnajduje się w tej roli, ponieważ bliski jest jej barwny świat artystycznych transformacji, wolności kulturalnej i nieskrępowanej ekspresji. Zapytana o swoją rolę w programie "Czas na Show. Drag Me Out", odpowiedziała:

Jestem tu sama, prowadząca, to jest dla mnie jednak nowość. Czuję, że cały blask spływa na mnie, ale też czuję, że ważna jest tu pokora i cały czas - takie z tyłu głowy właśnie - myślenie i skupienie 
- odpowiedziała Mery Spolsky.
Mery Spolsky i Oskar Netkowski na planie Czas na Show. Drag Me Out
Mery Spolsky i Oskar Netkowski na planie Czas na Show. Drag Me Out

Wokalistka przyznaje, że istotne jest dla niej to, by być łącznikiem między jurorami, a uczestnikami.

Mam taką rolę, że jestem łącznikiem między tym, co mówią jurorzy, a tym, jak się czują uczestnicy. Staram się być taką "host of everything". Bo pani prowadząca musi być neutralna w pewnym sensie
- dodała prowadząca.
Mery Spolsky i Oskar Netkowski
Mery Spolsky i Oskar Netkowski

Zobacz inne materiały zza kulis programu "Czas na Show. Drag Me Out":

Kultowe gwiazdy na scenie "Drag Me Out"
Tomasz Karolak o emocjach przed występem w "Drag Me Out"
Mery Spolsky zabrała nas za kulisy "Czas na Show. Drag Me Out"

"Czas na Show. Drag Me Out" - kiedy emisja?

Premierowe odcinki show "Czas na Show. Drag Me Out" w każdy wtorek o 21:35 w TVN oraz player.pl. Więcej materiałów dotyczących nowego programu TVN znajdziecie na naszych mediach społecznościowych - oficjalnym profilu na Instagramie oraz Tik Toku.

Autor: Magdalena Dudko

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości