"Drag Me Out": Cher, Madonna, Adele i Britney Spears wystąpią w 3. odcinku?

Kultowe gwiazdy na scenie "Drag Me Out"
Emocje po 2. odcinku "Czas na Show. Drag Me Out" nadal nie opadły. We wtorek, 19 marca premierę będzie miał kolejny odcinek nowego show TVN. Co wydarzy się tym razem? Więcej szczegółów dotyczących 3. odcinka zdradzi Wam nasz reporter, Oskar Netkowski. Sprawdźcie materiał wideo.

"Czas na Show. Drag Me Out" - kiedy 3. odcinek?

"Czas na Show: Drag Me Out" to program telewizyjny, który prezentuje fascynujący świat sztuki drag. Nowe show TVN zaprasza widzów do poznania krainy pełnej kreatywności, ekstrawagancji i ekspresji. Oprócz utalentowanych drag queens, w programie zobaczymy zmagania znanych osób ze świata show-biznesu. Wśród nich znaleźli się: Marcin Łopucki, Dariusz Zdrójkowski, Kamil Szymczak, Michał Mikołajczak, Tadeusz Mikołajczak i Tomasz Karolak. Co czeka uczestników show w 3. odcinku? Niewiele możemy zdradzić, ale rąbka tajemnicy uchyli Wam nasz reporter, Oskar Netkowski. Jedno jest pewne - uczestnicy wcielą się w hollywoodzkie gwiazdy. Premiera we wtorek o 21:35 w TVN oraz player.pl.

Gwiazdy w "Drag Me Out"
Gwiazdy w "Drag Me Out"
Jesteśmy za kulisami 3. odcinka  "Czas na Show. Drag Me Out". Już za chwilę pojawią się tu hollywoodzkie gwiazdy, a właściwie ich sobowtórki. Spójrzcie na tę ścianę. Cher, Adele. Nie mogło zabraknąć oczywiście Madonny, która za scenę queerową na świecie odpowiada i stworzyła cały przemysł. Britney Spears. Freddie Mercury. Lady Gaga.
- zachęca Oskar Netkowski
Oskar Netkowski
Oskar Netkowski
Przemierzą sceną w zebrę i różowym dywanem, by zaskoczyć nas swoim hollywoodzkim lookiem. Nie możecie tego przegapić.
- dodał nasz reporter.

Zobaczcie inne materiały zza kulis:

Tomasz Karolak o emocjach przed występem w "Drag Me Out"
Czas na Show. Drag Me Out: Adam Zdrójkowski o udziale ojca w programie

"Czas na Show. Drag Me Out" w player.pl

Jeśli przegapiliście odcinek "Czas na Show. Drag Me Out" na antenie, zapraszamy Was do nadrobienia wszystkich odcinków o dowolnej porze w player.pl. Więcej informacji o programie znajdziecie również na naszych oficjalnych profilach społecznościowych - na Instagramie oraz Tik Toku.

Autor: Magdalena Dudko

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości