"CZAS NA SHOW. DRAG ME OUT": Żarty się skończyły!

Zwiastun 3. odcinka ""CZAS NA SHOW. DRAG ME OUT"
Przed widzami TVN wieczór pełen wrażeń pod znakiem "Czas na Show. Drag Me Out". Już we wtorek 12 marca o 21:35 kolejny odcinek programu. A w nim krew, pot i łzy. Także rozstania, bo dziś bezpowrotnie pożegnamy jedną z par! Z kolei o 22:40 nowa odsłona "Kuby Wojewódzkiego", który na swoją kanapę zaprosił Annę Muchę, Andrzeja Seweryna i Michała Szpaka. Będzie się działo! 

Odcinek 3.

W trzecim odcinku programu „Czas na Show. Drag Me Out” na scenie, w kształcie ust, po raz pierwszy, ale też po raz ostatni spotkają się wszystkie duety. To także moment, kiedy rozpoczyna się prawdziwa walka o nagrodę główną – złote diademy. Niestety, na tym odcinku dla jednej z par zakończy się przygoda z programem.

Tematem przewodnik odcinka są ikony muzyczne. Mentorki uchylą przed swoimi podopiecznymi rąbek tajemnicy i zdradzą, kto jest dla nich artystyczną inspiracją. Ze sceny wybrzmią największe przeboje takich gwiazd jak: Britney Spears, Freddie Mercury, Lady Gaga czy Madonna. Spotkanie ze światem muzycznych fascynacji to także okazja do jeszcze bliższego poznania się uczestników z Mentorkami. Która historia okaże się najbardziej poruszająca? Dla której z Drag Queens performance jest sposobem na schowanie swojej „autentyczności”? Który z podopiecznych na własnej skórze poczuje, co z to znaczy płakać z bólu?

Przed Anną Muchą, Andrzejem Sewerynem i Michałem Szpakiem niełatwe zadanie. To w ich rękach spoczywa los jednej z par. Która z nich jako pierwsza opuści program?

Po "Czas na Show. Drag Me Out" czas antenowy przejmie król TVN - Kuba Wojewódzki, który tym razem na swoją kanapę zaprosił zacne jury programu "Czas na Show. Drag Me Out". Tego nie można przegapić!

Premierowy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out" już we wtorek 19 marca o 21:35 tylko w TVN i Playerze!

"CZAS NA SHOW. DRAG ME OUT" - Michał Szpak, Anna Mucha, Andrzej Seweryn
"CZAS NA SHOW. DRAG ME OUT" - Michał Szpak, Anna Mucha, Andrzej Seweryn
Źródło: Bartosz Krupa

Autor: PR TVN

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości