Przed Wami kolejny duet "Czas na Show. Drag Me Out". Kogo będzie szkolić Ciotka Offka?

Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Ciotka Offka to Drag Queen, która wyzwań się nie boi. Pod jej czujnym okiem szkolić się będzie człowiek, który podczas udziału w "Azji Express" niejedno przeżył! Wiecie o kogo chodzi?

Pośród sześciu śmiałków, którzy będą poznawali sztukę Drag znajduje się Dariusz Zdrójkowski. To właśnie jego mentorką będzie Ciotka Offka. Jak sobie razem poradzą? Czy będzie to duet pełen energii i szalonych pomysłów? To zobaczycie już od 5 marca, co wtorek o 21:35 w TVN!

Czas na Show. Drag Me Out, Dariusz Zdrójkowski i Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out, Dariusz Zdrójkowski i Ciotka Offka

Ciotka Offka - kim jest Drag Queen z "Drag Me Out"?

Jedną z mentorek programu “Czas na Show. Drag Me Out” będzie Ciotka Offka czyli Dawid. Swoje sceniczne doświadczenie zbiera od lipca 2020, kiedy to zadebiutowała w warszawskim Beauty Bistro Club podczas wieczoru dla początkujących Drag Queen. Już wówczas w swojej sztuce inspirowała się burleską oraz pantomimą.

Ciotka Offka to ukłon dla wszystkich cudownych kobiet z życia Dawida, które były i są dalej – dla mamy, dla babć, dla cioć "prawdziwych" i dla cioć "przyszywanych", natomiast Offka to zdrobnienie od Eufemia, czyli od jednego z często nadawanych na Śląsku (skąd pochodzi) imion żeńskich.​

Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka

Dariusz Zdrójkowski - kim jest uczestnik "Czas na Show. Drag Me Out"?

Dariusz Zdrójkowski jest ojcem aktorów Adama i Jakuba Zdrójkowskich, którzy m.in. gościnnie wystąpią tej zimy w serialu "Camera Cafe. Nowe Parzenie". Na co dzień mieszka w swoim domu na Mazurach. Swój debiut w telewizji zanotował ponad 20 lat temu, kiedy wraz z całą rodziną pokazał się w "Chwili prawdy". Fani TVN na pewno pamiętają go z udziału w programie "Azja Express". Razem ze swoim synem aktorem i prezenterem Adamem Zdrójkowskim ruszyli w w orientalną podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Ostatecznie duet ojca z synem zajął czwarte miejsce, ale Dariusz Zdrójkowski zaprezentował się widzom jako człowiek, który nigdy nie odpuszcza. Wraz z Adamem wykonywali misje z zaangażowaniem i niejednokrotnie z dużym poświęceniem. 

Czas na Show. Drag Me Out: Dariusz Zdrójkowski
Czas na Show. Drag Me Out: Dariusz Zdrójkowski
DRAGMEOUT_ZDROJKOWSKI_TOLERANCJA
Czas na Show. Drag Me Out: Dla Dariusza Zdrójkowskiego świat Drag Queen to coś zupełnie nowego

Zobacz również:

Autor: Paulina Kunkowska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!