Czy ktoś każe Magdzie Gessler rzucać talerzami? Zaskakująca odpowiedź w "Autentycznych"

Autentyczni: Czy ktoś każe Magdzie Gessler rzucać talerzami? "Mnie nikt nie jest w stanie nic kazać"!
Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach" często przeprowadza metamorfozę totalną - nie tylko we wnętrzu restauracji, ale i w mentalności bohaterów danego odcinka. Często wybiera do tego drastyczne środki w postaci rzucania talerzami. W programie "Autentyczni" odpowie na nurtujące pytanie z tym związane!

Już w Poniedziałek Wielkanocny Magda Gessler otrzyma pytania od dziennikarzy w spektrum autyzmu. Restauratorka wzięła udział w programie "Autentyczni". Tutaj nie ma tematów tabu ani pytań, które nie mogą paść. Dlatego też dowiemy się, dlaczego Magda Gessler tłucze talerze w restauracjach, w których przeprowadza "Kuchenne Rewolucje". Czy ktoś z góry narzuca Magdzie Gessler takie zachowanie?

Mnie nikt nie jest w stanie nic kazać
- odpowiada Magda Gessler
Kuchenne Rewolucje
Kuchenne Rewolucje

W jaki sposób Magda Gessler przeprowadza "Kuchenne rewolucje"?

Magda Gessler już od wielu lat przeprowadza "Kuchenne Rewolucje". Odwiedziła setki restauracji i pomogła wielu właścicielom, którzy byli na skraju bankructwa i życiowej wytrzymałości. Często podczas dni spędzonych na tworzeniu nowej wersji restauracji jest bardzo nerwowo, budzą się ogromne emocje - zazwyczaj te mniej pozytywne. Wtedy też dochodzi do różnych sytuacji, takich, jak wspomniane wcześniej tłuczenie talerzy przez Magdę Gessler.

- Jeśli ja rzucam talerzami, to dlatego, że czuję kompletną bezradność i widzę, że osoby, do których mówię mają szansę, żeby poprawić swoje życie, a kompletnie mnie nie słuchają - takie działanie przyjęła restauratorka. Więcej opowie dziennikarzom w programie "Autentyczni" już w Wielkanocny Poniedziałek o 20:00 w TVN!

Kuchenne rewolucje, odcinek 4
Kuchenne rewolucje, odcinek 4

"Kuchenne Rewolucje" możecie oglądać w każdy czwartek o 21:35 w TVN oraz w Player.pl! Magda Gessler, niekwestionowana autorytet w świecie kulinariów, zdradziła kulisy najnowszego sezonu swojego programu "Kuchenne rewolucje". Wyjątkowy 28. sezon obiecuje wiele niespodzianek, a restauratorka nie szczędziła słów na opisanie nieprzewidywalności, z jaką spotyka się podczas ratowania kolejnych restauracji. Jednym z najbardziej interesujących wątków wywiadu była jej refleksja na temat wyjątkowości obecnego sezonu oraz zaskakujących wyzwań, jakie stawiają przed nią restauracje.

Na czym polega program "Autentyczni" i kiedy oglądać w TVN?

"Autentyczni" to program, w którym osoby ze spektrum autyzmu wcielają się w rolę dziennikarzy przeprowadzając wnikliwe i niekonwencjonalne wywiady z cieszącymi się sympatią i uznaniem widzów gośćmi. Premierowe odcinki, wyemitowane jesienią na antenie TVN, przybliżyły szerokiemu gronu odbiorców zróżnicowany sposób postrzegania świata przez osoby w spektrum oraz pozwoliły poznać rozmówców – Roberta Makłowicza i Natalię Kukulską – z innej, nieznanej do tej pory strony.    Dwa pierwsze odcinki programu "Autentyczni" wyemitowane w listopadzie ubiegłego roku nie tylko spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów, ale przede wszystkim przyczyniły się do zwiększenia świadomości oraz zapoczątkowały społeczną dyskusję na temat autyzmu. Czwarty odcinek serii obejrzycie w TVN już 1 kwietnia o 20:00!

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości