Dariusz Zdrójkowski z "Drag Me Out" o tolerancji. "Ja jestem starej daty"

Czas na Show. Drag Me Out: Dariusz Zdrójkowski
okDRAGMEOUT_ZDROJKOWSKI_TOLERANCJA
Dariusz Zdrójkowski dał się poznać w "Azja Express" jako mocny zawodnik, który nie poddaje się mimo bolesnej kontuzji. Czy w "Czas na Show. Drag Me Out" będzie musiał walczyć z własnymi ograniczeniami?

Dariusz Zdrójkowski z "Czas na Show. Drag Me Out" o tolerancji

Na planie programu "Czas na Show. Drag Me Out" spytaliśmy Dariusza Zdrójkowskiego, czy w jego domu rozmawiało się o tolerancji i inności.

- Raczej nie, te tematy to chyba teraz przychodzą samoistnie - przyznaje Dariusz. - Młodzież orientuje się, obraca się w różnych takich środowiskach, które potrafią wytłumaczyć. Ja jestem starej daty. W moich czasach, a jeszcze urodziłem się na Pradze, to już samo przecież się rozumie jakie to były czasy... To było 50 lat temu, kiedy ja byłem podrostkiem. Inna epoka, inna epoka. Nie można tego w ogóle porównywać - podsumowuje Dariusz.

Czas na Show. Drag Me Out: Dariusz Zdrójkowski
Czas na Show. Drag Me Out: Dariusz Zdrójkowski

Dariusz Zdrójkowski opowiedział też o postępie technologicznym i ogromnej różnicy między pokoleniami.

- To jest przepaść. Ja się śmieję, że mój syn, jak kiedyś parę lat temu zobaczył telefon z normalnym cyfrowym cyferblatem, to poprosiłem "weź spróbuj zadzwoń." I tak podszedł, wziął słuchawkę. No wiadomo, do słuchawki to się pewnie mówi, ale żeby wykręcić numer to już nie bardzo wiedział o co chodzi z tym kręceniem, te numerki - wspomina Dariusz.

A czy Dariusz rozmawia z synami o tolerancji?

- Mówię, są dorośli, więc też już rozmów nie prowadzimy. Mieszkamy gdzie indziej. No nie było, nie było takich rozmów. Nie było, raczej to wszystko przychodzi tak z zewnątrz. Wszystko teraz, świat komputerowy, świat tego internetu. Nie trzeba pytać rodziców, nie trzeba. Może i dobrze czasami - mówi Dariusz.

Dariusz Zdrójkowski - kim jest uczestnik programu "Czas na Show. Drag Me Out"?

Dariusz Zdrójkowski jest ojcem aktorów Adama i Jakuba Zdrójkowskich, którzy m.in. gościnnie wystąpią tej zimy w serialu "Camera Cafe. Nowe Parzenie". Na co dzień mieszka w swoim domu na Mazurach. Swój debiut w telewizji zanotował ponad 20 lat temu, kiedy wraz z całą rodziną pokazał się w "Chwili prawdy". Fani TVN na pewno pamiętają go z udziału w programie "Azja Express". Razem ze swoim synem aktorem i prezenterem Adamem Zdrójkowskim ruszyli w w orientalną podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Ostatecznie duet ojca z synem zajął czwarte miejsce, ale Dariusz Zdrójkowski zaprezentował się widzom jako człowiek, który nigdy nie odpuszcza. Wraz z Adamem wykonywali misje z zaangażowaniem i niejednokrotnie z dużym poświęceniem. 

"Czas na Show. Drag Me Out" – o czym jest nowy program TVN?

"Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Premiera we wtorek, 5 marca w TVN.

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości