Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Rozpoczynamy poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce! Kto zachwyci Magdę Gessler, kto wzbudzi uznanie Przemka Klimy a kto - cytując klasyka - będzie musiał "oddać fartucha"?
Masterchef_S13_casting_30s
Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Castingi do jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych na świecie, czyli "MasterChefa" odbędą się w formie wirtualnej, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności bez względu na odległość czy lokalizację. Na zwycięzcę czeka nowa nagroda - aż 200 tysięcy złotych!

Wszystkie szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie producenta programu: http://www.endemolshine.pl/casting/

Tym razem pretendentów do tytułu MasterChefa oceniać będą Magda Gessler, Michel Moran oraz debiutujący w tej roli szef Przemysław Klima

Przemek Klima to pochodzący z Krakowa kucharz i restaurator, który doświadczenie zawodowe zdobywał nie tylko w Polsce. Jako sous chef pracował w pierwszych lokalach w Polsce z gwiazdką Michelin. Od 2019 roku prowadzi restaurację Bottigliera 1881, która jako pierwsza w Polsce może poszczycić się już dwiema gwiazdkami Michelin. W 2021 i 2022 roku Przemek Klima znalazł się na liście 100 najlepszych kucharzy świata w rankingu The Best Chefs Award.  

Dla Przemka Klimy nie będzie to pierwsza wizyta na planie kulinarnego show. Szef kuchni oceniał już gościnnie uczestników 9. i 10. edycji „MasterChefa” oraz 6. sezonu „MasterChefa Juniora”. Wiosną tego roku zobaczymy go jeszcze w półfinałowym odcinku „MasterChef Nastolatki”. 

Na zwycięzcę 13. edycji "MasterChefa" czeka statuetka, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz aż 200 tysięcy złotych!

O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko. Castingi online potrwają do 14 maja .

Czekamy na Ciebie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości