Malwina Wędzikowska o WOŚP 2024: "Lubię kwestować jako wolontariuszka!"

WOŚP 2024: Malwina Wędzikowska
Malwina Wędzikowska o WOŚP 2024: "Lubię kwestować jako wolontariuszka!"
Malwina Wędzikowska, prowadząca nowy program "The Traitors", prezenterka telewizyjna, stylistka, scenograf i kostiumograf, odwiedziła strefę TVN podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie znaczenie ma dla niej ta inicjatywa? Jak stara się wspierać akcję? Zobaczcie materiał wideo!

Z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, stacja TVN przygotowała specjalną strefę, która stała się miejscem nie tylko odpoczynku, ale także serdecznych rozmów z naszymi gwiazdami. Na miejscu pojawiła się Malwina Wędzikowska, którą zobaczymy w roli prowadzącej nowego programu stacji TVN - "The Traitors"! Jak się okazuje, fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest bardzo bliska jej sercu.

Ta inicjatywa jest inicjatywą, którą ja znam od dziecka, od pierwszego finału. Jestem łodzianką i córką lekarza. Właściwie w każdym szpitalu, w którym mój tata pracował, te serduszka Jurka są... To jest bardzo poruszające (...) A ja lubię kwestować jako wolontariuszka, robię to kolejny rok.
wyznaje Malwina Wędzikowska

Słowa Wędzikowskiej są inspiracją dla wszystkich, którzy pragną angażować się w działania na rzecz fundacji. Jej obecność na finale to mocny głos promujący ideę solidarności i chęci pomocy potrzebującym.

32. finał WOŚP: Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana została pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Gwiazdy TVN o WOŚP 2024: "Łza kręci się w oku, kiedy tak dużo ludzi chce pomóc"
Gwiazdy TVN o WOŚP 2024: "Łza kręci się w oku, kiedy tak dużo ludzi chce pomóc"

TVN Warner Bros. Discovery wspiera WOŚP

Już ósmy rok TVN Warner Bros. Discovery jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z roku na rok coraz więcej osób wspiera tę niezwykłą inicjatywę, wystawiając na licytacje różne przedmioty lub interesujące spotkania. Działania WOŚP wsparła również Grupa Warner Bros. Discovery oraz Katarzyna Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN. Z jej rąk powędrował czek na kwotę 1 000 000 złotych, który zasili tegoroczną zbiórkę.

Cieszymy się, że możemy grać z większym rozmachem i cieszymy się, że możemy Ci przekazać ten czek od całej rodziny Warner Bros. Discovery. Jeden milion złotych, bo wiemy, że pójdzie w najlepsze możliwie ręce. Dziękujemy.
skomentowała Katarzyna Kieli
Gwiazdy na 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
WOŚP
32. Finał WOŚP - Ewa Chodakowska
32. Finał WOŚP - Bartosz Zmarzlik
32. Finał WOŚP - Malwina Wędzikowska
+7
Zobacz galerię

Autor: Kinga Rysula

Reporter: Kinga Rysula

Źródło: Materiały autorskie

podziel się:

Pozostałe wiadomości