Sofia Konecka-Menescal o WOŚP 2024. Jakie ma pierwsze wspomnienie z akcji?

Sofia Konecka Menescal o WOŚP
Sofia Konecka-Menescal, finalistka 12. edycji Top Model, odwiedziła strefę TVN podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie ma wspomnienia związane z tą akcją?

Sofia Konecka-Menescal zajęła 2. miejsce w 12. edycji programu Top Model. I to mając zaledwie 17 lat. Teraz świat stoi przed nią otworem, a w najbliższym czasie będzie można ją zobaczyć m.in. jako gościnię specjalną w wiosennej nowości TVN "MasterChef Nastolatki".

Modeling, szkoła i pasja do muzyki - Sofia Konecka-Menescal nie narzeka na nudę, a mimo to znajduje czas, by angażować się w akcje charytatywne i pomagać innym. W niedzielę 28 stycznia pojawiła się w strefie TVN podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak się okazuje, ta fundacja jest bardzo bliska jej sercu.

Wspieram Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy całym sercem. Uważam, że to jest cudowna sprawa, że w ogóle mamy coś takiego w kraju, że nasi rodacy łączą się tego dnia i w ogóle w tym okresie, żeby pomagać innym. To jest cudowne.
Sofia Konecka-Menescal

WOŚP 2024: Kto pojawił się w strefie TVN?

Z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, stacja TVN przygotowała wyjątkową strefę, która stała się miejscem nie tylko odpoczynku, ale także serdecznych rozmów z gwiazdami stacji, takimi jak: Dorota Gardias, Malwina Wędzikowska czy Krzysztof Skórzyński. Na miejscu pojawili się również znani i lubiani uczestnicy programu "Top Model" - Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal, Wiktoria Różańska oraz gwiazdy "Hotelu Paradise" - Nathalia Fok, Beata Postek i Jan Pyrek. Strefa TVN była miejscem, gdzie można było wypić rozgrzewającą herbatę, zrelaksować się, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z gośćmi. Jednak przede wszystkim była to przestrzeń, gdzie wspierano i świętowano 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

32. finał WOŚP: Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana została pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

32. Finał WOŚP: Katarzyna Kieli i Jurek Owsiak
32. Finał WOŚP: Katarzyna Kieli i Jurek Owsiak

TVN Warner Bros. Discovery wspiera WOŚP

Już ósmy rok TVN Warner Bros. Discovery jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z roku na rok coraz więcej osób wspiera tę niezwykłą inicjatywę, wystawiając na licytacje różne przedmioty lub interesujące spotkania. Działania WOŚP wsparła również Grupa Warner Bros. Discovery oraz Katarzyna Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN. Z jej rąk powędrował czek na kwotę 1 000 000 złotych, który zasili tegoroczną zbiórkę.

Cieszymy się, że możemy grać z większym rozmachem i cieszymy się, że możemy Ci przekazać ten czek od całej rodziny Warner Bros. Discovery. Jeden milion złotych, bo wiemy, że pójdzie w najlepsze możliwie ręce. Dziękujemy.
Katarzyna Kieli
32. Finał WOŚP: Katarzyna Kieli przekazuje czek na milion złotych na ręce Jurka Owsiaka

Autor: Kaja Krasnodębska

Reporter: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!