WOŚP 2024, licytacje dziennikarzy TVN24 – udział w programach i niepowtarzalne spotkania!

Marta Kuligowska
Finał 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Zobaczcie, co można wylicytować i wesprzeć zbiórkę!
Wystartowały akcje dziennikarzy TVN24 na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jeśli marzysz o zobaczeniu pracy telewizji informacyjnej od kuchni lub o treningu z ulubionymi dziennikarzami, koniecznie musisz wziąć udział w licytacjach!

Marta Kuligowska dla WOŚP: Dzień w redakcji TVN24 „Polska i Świat”

Marta Kuligowska
Marta Kuligowska

Niezapomniana przygoda w roli dziennikarza, redaktora i reportera w samym sercu stacji TVN24 w Warszawie. Dzień pełen wrażeń, który rozpocznie się porannym Kolegium o godzinie 9:45 i potrwa aż do wieczornej emisji programu o godzinie 21:00. Zwycięzca licytacji wraz z bliską osobą będzie miał okazję do wyjazdu na zdjęcia z jednym z reporterów oraz spędzenia wspaniałego popołudnia pod skrzydłami Marty Kuligowskiej.

Licytacja trwa do 9 lutego!

Arleta Zalewska dla WOŚP: Dzień w Sejmie

Arleta Zalewska WOŚP
Arleta Zalewska WOŚP

Zwycięzca licytacji i jego bliska osoba będą mieli wyjątkową szansę spędzenia jednego dnia w Parlamencie Rzeczypospolitej Polskiej z Arletą Zalewską, dziennikarką programu „Fakty” TVN! Realizacja nagrody planowana jest do 30 czerwca 2024 roku.

Licytacja trwa do 29 stycznia!

To tu bije serce polskiej polityki przy Wiejskiej w Warszawie - a ja zapraszam Was na niezwykłą wycieczkę po tym miejscu. Pokażę Wam kulisy pracy nie tylko dziennikarzy, ale tez polityków.
Arleta Zalewska

Justyna Kosela i Łukasz Jedliński: Pamiątkowy Poranek "Wstajesz i wiesz"

Justyna Kosela i Łukasz Jedliński
Justyna Kosela i Łukasz Jedliński

Odcinek poranka „Wstajesz i wiesz” w TVN24 stanie się wyjątkowym przeżyciem dla kogoś z najbliższego otoczenia zwycięzcy! Program poświęcony będzie wydarzeniom takim jak imieniny, urodziny, czy rocznica ślubu. Serwis informacyjny i rozmowy będą wypełnione zdjęciami i nagraniami bohatera aukcji. W odcinku znajdą się również życzenia od prowadzących, relacje reporterów oraz specjalna prognoza pogody. Ponadto, istnieje możliwość udziału w tym wyjątkowym nagraniu w studio z oprawą TVN24. To niezapomniane doświadczenie pełne wzruszeń i radości dla wybranego uczestnika licytacji.

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Mateusz Grzymkowski dla WOŚP: Dzień z reporterem TVN24

Mateusz Grzymkowski
Mateusz Grzymkowski

Mateusz Grzymkowski zaprasza zwycięzcę do białostockiej redakcji TVN24. Opowie o kulisach wejść na żywo, przygotowaniach do codziennej pracy, nagrywania rozmówców i montażu materiałów. Ponadto osoba, która wygra licytację będzie mogła jechać z ekipą na zdjęcia, samodzielne przeprowadzić sondę uliczną, zmontować krótki materiał i spróbować swoich sił przed kamerą.

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Monika Olejnik: Wspólne bieganie i niespodzianka literacko-muzyczna

Monika Olejnik
Monika Olejnik

Zapraszamy do licytowania wyjątkowego połączenia sportu i kultury z udziałem Moniki Olejnik! Zwycięzca spotka się z dziennikarką na treningu biegowym, podczas którego otrzyma niespodziankę w postaci książki oraz świetnej muzyki na płycie.

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Tomasz Zubilewicz dla WOŚP: Wspólna lekcja geografii!

Tomasz Zubilewicz
Tomasz Zubilewicz

Pogodny Prezenter powraca do szkoły, aby poprowadzić lekcję geografii dla uczniów szkół średnich, lub wyższych klas szkół podstawowych. W ramach wyjątkowego spotkania, które odbędzie się na terenie Warszawy, może wziąć udział maksymalnie 50 osób. Dokładna lokalizacja i data zostaną ustalone.

Czy wiecie że Finowie odróżniają kilka rodzajów śniegu? Może zaskoczę Was jeszcze jakąś ciekawostką! Spotkajmy się przy mapie! Będziemy mówić o pogodzie, o słońcu i o burzach! Zapraszam na wspólne spotkanie lekcyjne poświęcone tematowi: KLIMAT POLSKI - PRZEŻYCIA MŁODEGO PREZENTERA.
Tomasz Zubilewicz

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Joanna Kryńska dla WOŚP: Wspólny trening

Joanna Kryńska
Joanna Kryńska

Joanna Kryńska zaprasza na wspólne godzinne ćwiczenia pod okiem trenera Robsona w Warszawa Papaj Gym. W treningu mogą wziąć udział 1 lub 2 osoby. Realizacja aukcji trwa do 30 czerwca 2024 roku.

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Rozgrzejmy się wspólnie podczas ćwiczeń! Nigdy nie jest łatwo, ale zawsze jest dobrze! Wylejmy tu siódme poty i bawmy się świetnie! Gwarantujemy dobry wycisk!
Joanna Kryńska

Grzegorz Kajdanowicz i Konrad Piasecki dla WOŚP: Wspólna gra w padla

Grzegorz Kajdanowicz i Konrad Piasecki
Grzegorz Kajdanowicz i Konrad Piasecki

Spędź wspaniały czas, zatracając się w niezwykle ciekawym i dynamicznym sporcie. Przedmiotem aukcji jest wspólna gra w padla w deblu z dziennikarzami TVN, Grzegorzem Kajdanowiczem i Konradem Piaseckim! Realizacja aukcji nastąpi do 30 czerwca 2024 roku na terenie Warszawy po uzgodnieniu dogodnego terminu dla obu stron.

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Zwycięzcę aukcji zachęcamy do wspólnej rozgrywki wraz z osobą towarzyszącą. Nie martw się jednak, jeśli nie uda Ci się znaleźć partnera do debla - w duchu wyrównanej gry z Grzegorzem Kajdanowiczem i Konradem Piaseckim zostanie Ci on zapewniony! W licytacji może wziąć udział każdy. Padel, jako dyscyplina sportowa, łączy w sobie cechy gry w tenisa i squash'a. Zapraszamy zarówno osoby, które uprawiają aktywność fizyczną rekreacyjnie, jak i sportowych profesjonalistów.

Agata Adamek dla WOŚP: Wspólne pływanie na SUP-ie

Agata Adamek
Agata Adamek
Wybierzmy miejsce, do wyboru co wolisz - falujący Bałtyk, rzeka czy spokojne jezioro? Dobra zabawa, mnóstwo śmiechu, SUP-er przygoda - to wszystko gwarantowane! Oprócz dobrej zabawy oczywiście - dobry trening, bo to wcale nie lekki i łatwy sport!
Agata Adamek

Licytacja trwa do 29 stycznia!

  Zwycięzca licytacji nie musi mieć wcześniejszych doświadczeń z tym sportem. Organizatorka zapewnia również sprzęt. We wspólnym pływaniu mogą wziąć udział dwie osoby. Termin realizacji do końca 2024 roku.

Autor: Magdalena Skiba

podziel się:

Pozostałe wiadomości