W "Na Wspólnej" dojdzie do rozlewu krwi?

Na Wspólnej - 3796
Morderstwo w "Na Wspólnej"?!
Źródło: TVN
Zobaczcie fragment zwiastujący poniedziałkowy odcinek 3797 serialu TVN "Na Wspólnej" i sprawdźcie, co się wydarzy. Hebel (Tadeusz Huk) namierzył dziuplę bandytów okradających staruszków metodą „na wnuczka” – wzywa na pomoc przyjaciół z… bronią palną! W najnowszym odcinku także rozegra się dramat Gwiazdy! Czy straci swojego syna?!

Ujawniamy tajemnice najnowszego odcinka 3797 serialu TVN "Na Wspólnej"!

Hebel (Tadeusz Huk) namierzył dziuplę bandytów okradających staruszków metodą „na wnuczka” – wzywa na pomoc przyjaciół! Ci przyjeżdżają z… bronią palną! Okazuje się, że złodzieje też są uzbrojeni. Czy dojdzie do krwawej jatki?! Ale to nie wszystko.. Do Tadka wraca przeszłość – szykują się kłopoty?! Tadeusz ma niespodziewanego gościa w kancelarii – to chłopak, który go ostatnio śledzi.. Zobaczcie już teraz fragment zwiastujący najnowszy odcinek serialu TVN "Na Wspólnej"! Czy Gwiazda (Zbigniew Suszyński) straci swojego syna?!

Kadr z odcinka 3797 serialu TVN "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3797
Kadr z odcinka 3797 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy możemy oglądać serial TVN "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami.

Zajrzyjcie na oficjalny profil serialu "Na Wspólnej" na Instagramie!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości