TVN znowu gra z WOŚP

WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
To już ósmy rok, kiedy TVN Warner Bros. Discovery jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i angażuje się w celebrowanie i przebieg zbiórki. 32. Finał przypada 28 stycznia. TVN, TVN24 i TTV oraz player.pl od samego rana będą relacjonować przebieg wydarzenia. Dziennikarze połączą się ze sztabami w Polsce i na świecie, a wśród gości pojawią się eksperci oraz znani i lubiani, którzy opowiedzą o aukcjach.

WOŚP 2024 - na co zbierane są pieniądze?

W tym roku Finał dedykowany jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. - Nowa aparatura jest niezbędna do badania pacjentów po przebytym covidzie. Wiemy, co mamy kupić. Jeżeli zbierzemy tyle pieniędzy, ile udało nam się zebrać podczas ostatniego Finału, czyli prawie ćwierć miliarda złotych, pomożemy wszystkim - mówi Jerzy Owsiak.

WOŚP
WOŚP
 Dziękujemy, że od tylu lat TVN podtrzymuje i dzieli tę niesamowitą radość bycia z nami. Pamiętajmy, że gramy wszyscy dla wszystkich
Jerzy Owsiak
pomysłodawca i organizator WOŚP

Dokładnie o 8:25 w ostatnią niedzielę stycznia, w Dzień Dobry TVN Jurek Owsiak oficjalnie ogłosi rozpoczęcie Finału. Aż trzy anteny – TVN, TVN24, TTV oraz Player (bez opłat) będą transmitowały najważniejsze wydarzenia z tego dnia, w tym Światełko do nieba, zbiórki, atmosferę w sztabach i wieczorny koncert po godzinie 20:00. W programach gościć będziemy ekspertów, lekarzy oraz gwiazdy, które od lat grają z Orkiestrą. Będziemy śledzić aukcje i najważniejsze licytacje. W głównym wydaniu Faktów połączymy się z Jurkiem Owsiakiem, który opowie o przebiegu Finału, a potem w „Faktach po Faktach” z Lidią Owsiak. O 21:15 przeniesiemy się do studia WOŚP, gdzie Jurek Owsiak podsumuje dotychczasową kwotę zbiórki.

Nasze serca zawsze są otwarte na przedsięwzięcia charytatywne. A Jurek Owsiak i jego orkiestra to kwintesencja pomagania. WOŚP zawsze może na nas liczyć, tak było w ostatnich latach i tak będzie do końca świata i jeden dzień dłużej. Liczymy, że i w tym roku zostanie pobity rekord zebranych środków, dzięki czemu uda się skuteczniej pomóc tym, którzy zmagają się ze skutkami pandemii COVID-19.
Kasia Kieli
President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN
WOŚP
WOŚP

Telewizja TVN od początku istnienia gorąco wspierała i szeroko relacjonowała Wielką Orkiestrę. Co roku nad realizacją Finału pracuje kilkaset osób. Aukcje wystawiane przez nasze gwiazdy cieszą się dużą popularnością - tylko w zeszłym roku udało się zebrać blisko pół miliona złotych. Obecnie TVN już ósmy rok jest głównym partnerem medialnym Finału. W tym dniu anteny są w większości poświęcone WOŚP, a dziennikarze i prowadzący wystawiają na licytacje różne aktywności, interesujące przedmioty czy spotkania.

Wśród nich jest m.in. Dzień w Sejmie z reporterką Faktów Arletą Zalewską, kostiumy głównych bohaterek serialu “Skazana”, wspólne gotowanie z Joanną Krupą, wizyta na planie Dzień Dobry TVN, walizka Martyny Wojciechowskiej, z którą podróżowała na krańce świata (wraz ze spotkaniem z Martyną) czy Dzień z Martą Kuligowską w redakcji TVN24 „Polska i świat”.

Tu znajdują się wszystkie propozycje do wygrania.

Grupa WBD wystawiła także na aukcję nietuzinkowe atrakcje dla kinomanów.

Pierwsza to wyjazd, który na pewno zainteresuje fanów Harrego Pottera. Zwycięzca aukcji poleci na kilka dni z 3 osobami towarzyszącymi do Londynu, gdzie zwiedzą studia filmowe tej uwielbianej serii.

Licytacja TVN Warner Bros. Discovery: Londyńska przygoda z Harrym Potterem

Druga oferta to prywatny seans jednego z kultowych filmów produkcji Warner Brothers. Wygrany będzie mógł wybrać z biblioteki WB jeden tytuł, którego pokaz odbędzie się w sali kinowej. Sala pomieści 49 osób, a gości zaprasza Zwycięzca.

TVN Warner Bros. Discovery: Prywatny seans filmu z biblioteki Warner Bros.!

Na aukcję wystawiamy także dwa zaproszenia na uroczystą premierę wyczekiwanej drugiej części oscarowej „Diuny”.

TVN Warner Bros. Discovery: Zaproszenie na premierę „Diuna: Część druga”

Inne aukcje gwiazd TVN na WOŚP 2024:

Autor: Magdalena Skiba

Źródło: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości