Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: Kryzys w czasie eksperymentu: "Mam serdecznie dość was" 

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: Kryzys w czasie eksperymentu: "Mam serdecznie dość was"
W 5. odcinku programu "Razem odNowa" Ewa Chodakowska i Joanna Krupa odwiedzają Elwirę i Marcina z Wierzbicy. Głównym problemem w ich związku jest naruszone zaufanie do męża. Zobaczcie przedpremierowy fragment!

Elwira i Marcin przez długi czas byli idealną, szczęśliwą rodziną. Pewne wydarzenia w ich życiu zmieniły nastawienie kobiety do męża i wpłynęły na zaufanie w związku. W czasie eksperymentu parę dopadł kryzys i pojawiły się ciche dni. Elwira jest zła na męża, że ucieka od rozmowy i nie chce wspólnie rozwiązywać problemów.

Trochę się tak wkurzyłam, bo tak było fajnie przez te pierwsze dni, jak zaczęliśmy eksperyment i wrócimy z powrotem do tego stanu przed rozpoczęciem?
wyznaje Elwira

Razem odNowa - odcinek 5

Elwira i Marcin z Wierzbicy są "od zawsze” razem. Poznali się jako nastolatkowie. Byli dla siebie pierwszymi poważnymi partnerami. Mają trójkę prawie dorosłych dzieci. Przez długi czas funkcjonowali jako idealna, szczęśliwa rodzina. Ale kilkanaście lat temu wydarzyło się coś, co do dziś, szczególnie Elwirze, nie daje spokoju. Marcin pracował wtedy poza domem, do rodziny przyjeżdżał właściwie tylko w weekendy. Pewnego dnia, przez przypadek, Elwira zobaczyła na telefonie męża wiadomość od innej kobiety. Zaczęła podejrzewać Marcina o zdradę. Ten nigdy się do niej nie przyznał, twierdzi, że relacja z inną kobietą zakończyła się na etapie rozmów i wspólnej kawy. W tamtym momencie Elwira postanowiła ratować rodzinę, zagryźć zęby i próbować o wszystkim zapomnieć. Jednak od lat, przy każdym konflikcie, każdej kłótni, temat wypływa na nowo.

Małżeństwo zgłosiło się do programu, bo chce zamknąć raz na zawsze tę historię. To też moment, kiedy ich dzieci są już prawie dorosłe i kiedy znów mają czas dla siebie oraz swojego związku. Elwira i Marcin muszą przezwyciężyć codzienną rutynę i przyjrzeć się swojej diecie - oboje przytyli bowiem od dnia ślubu. Szczególnie dużo żywieniowych grzechów ma na swoim sumieniu Marcin. Czy prowadzące zmotywują ich do walki o zdrowie i małżeństwo?

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Agata Piętka

podziel się:

Pozostałe wiadomości