Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024
Wiosna 2024
Wiosna 2024 w TVN upłynie pod znakiem dobrej rozrywki. Wraca "Mam Talent!", Magda Gessler przeprowadzi kolejne "Kuchenne rewolucje", czeka nas rozgrywka między zdrajcami i lojalnymi w "The Traitors. Zdrajcy" i barwne występy w "Czas na show. Drag me out".

Wiosna 2024 pod znakiem nowości

Nowy sezon przynosi powiew świeżości na antenie TVN. Wiosną przygotowaliśmy dla Was dwie nowe propozycje, które dostarczą moc rozrywki: "Czas na show. Drag Me Out" i "The Traitors. Zdrajcy".

Zdrajcy - wizytówka - Malwina Wędzikowska
Zdrajcy - wizytówka - Malwina Wędzikowska
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady gry, uczestnicy, prowadząca

Formuła „The Traitors" inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na „lojalnych" i „zdrajców”. Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej - nawet 500 tysięcy złotych! Jak mają to zrobić? Wszyscy twierdzą, że są lojalni. Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Od tej pory, każdy zawodnik obiera własną strategię gry. Kłamstwo, manipulacja, zdrada - w tej grze wszystkie chwyty dozwolone!

Zarówno zdrajcy, jak i lojalni, żeby wygrać, będą musieli rozwijać swoje umiejętności obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków, ale też strategicznego myślenia. Kto okaże się lepszy, w tej trzymającej w napięciu przygodzie, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym? W roli prowadzącej “The Traitors. Zdrajcy” widzowie zobaczą Malwinę Wędzikowską.

The Traitors. Zdrajcy: Jaki powinien być zdrajca?
Zobacz wideo.
Źródło: TVN / T. Brzoza

Poznaj uczestników programu The Traitors. Zdrajcy >>>

Premiera programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN już 28 lutego. Nowe odcinki będą emitowane w środy o godz. 21:35. Reality show będzie można oglądać także w player.pl.

Jury "Czas na show. Drag Me Out"
Jury "Czas na show. Drag Me Out"

"Czas na Show. Drag Me Out" - kim są jurorzy i uczestnicy?

Wiosną scenę przejmą najlepsze performerki sztuki Drag nad Wisłą, które podejmą się nie lada wyzwania. Himera, Gąsiu, Shady Lady, Ciotka Offka, Adelon i Twoja Stara - sześć Drag Mentorek będzie starało się wydobyć wewnętrzną królową ze znanych podopiecznych. Która z nich stworzy najlepszy duet ze swoim uczniem i zgarnie królewski diadem? O tym zadecyduje wymagające jury - Anna Mucha, Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak.

Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Źródło: Dzień Dobry TVN
To będzie zastrzyk świeżości to raz, a dwa to opowiadanie o czymś, co jest częścią kultury świata. Rozszerzanie tolerancji w Polsce jest dla mnie bardzo ważne
- powiedział Michał Szpak

Zjawiskowy „Czas na Show. Drag Me Out”, to pierwszy taki tytuł w polskiej telewizji. Program zagwarantuje świetną zabawę w studio i, przede wszystkim, przed ekranami.„Czas na Show. Drag Me Out” przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć Tomaszowi Karolakowi, Michałowi Mikołajczakowi, Tadeuszowi Mikołajczakowi, Kamilowi Szymczakowi, Marcinowi Łopuckiemu i Dariuszowi Zdrójkowskiemu w przygodzie ich życia. A także zobaczymy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie.

Premiera programu "Czas na show. Drag Me Out" w TVN już 5 marca. Nowe odcinki będą emitowane we wtorki o godz. 21:35. Show będzie można oglądać także w player.pl.

MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki

Nowa odsłona "Masterchef Nastolatki"

Na antenę TVN powróci również w nieco odświeżonej formule program "Masterchef". Tym razem do rywalizacji o miano najlepszego kucharza powalczą nastolatki (13-17 lat). Pretendentów do najlepszego MasterChefa wśród nastolatków oceniać będą Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska, zaś Michał Korkosz „Rozkoszny” zadebiutuje jako Influencer kulinarny, będąc jednocześnie wsparciem dla zawodników. Wśród gości „MasterChef Nastolatki” pojawią się także Ewa Chodakowska, Martyna Wojciechowska, Przemysław Klima oraz Sofia Konecka-Menescal!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny w słynnej spiżarni

Nagrodą dla zdobywcy 1. miejsca będzie 35 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz tytuł pierwszego polskiego MasterChefa wśród nastolatków!

Premiera programu "MasterChef Nastolatki" w TVN już 3 marca. Nowe odcinki będą emitowane w niedzielę o godz. 20:00. Program będzie można oglądać także w player.pl.

Powrót ulubionych programów - co jeszcze w wiosennej ramówce TVN?

W wiosennej ramówce nie może zabraknąć Waszych ulubionych programów. "Kuba Wojewódzki" ponownie będzie gościł wybitne osobowości na swoich skórzanych kanapach. Magda Gessler wyruszyła w Polskę, by przeprowadzić "Kuchenne rewolucje", a Hubert Urbański w "Milionerach" będzie zadawał pytania warte pokaźne sumy pieniędzy. Na antenie pojawi się "Mam Talent!". Pod wodzą Agnieszki Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego poszukujemy talentów, od których nie można oderwać oczu. Z kolei Marcin Prokop pozwoli nam ze sobą odkrywać wyjątkowe miejsca na mapie USA w programie "Niezwykłe Stany Prokopa".

"Kuchenne rewolucje" odmienią życie wielu restauratorów

Kuchenne Rewolucje
Kuchenne Rewolucje

Po ponad czternastu latach kulinarnych podróży po Polsce, Magda Gessler nadal udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań, odkrywając ciemne strony gastronomii. W nowym sezonie słynna restauratorka podejmie się rewolucji między innymi w barze „Chicken Go” w Żninie, pizzerii „Świńskie sprawki” w Łodzi, czy znanemu z kuchni meksykańskiej lokalowi „Don Martinez” w Rybniku. Ekipa programu odwiedzi też Bydgoszcz, Nowy Targ, Myszęcin oraz Nowy Tomyśl. To będzie wiosna pełna wyzwań!

Premiera programu "Kuchenne rewolucje" w TVN już 7 marca. Nowe odcinki będą emitowane w czwartki o godz. 21:35. Program będzie można oglądać także w player.pl.

Czym zaskoczy nas Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej było i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powrócił uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabrakło idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów.

Kuba Wojewódzki na swoim profilu na Instagramie zdradził już, że gościem jednego z odcinków nadchodzącego sezonu będzie Blowek.

Kuba dodał do zdjęcia komentarz:

Wszystko jest możliwe a to co nie jest zajmuje tylko trochę więcej czasu

Premiera programu "Kuba Wojewódzki" w TVN już 5 marca. Nowe odcinki będą emitowane we wtorki o godz. 22:35. Program będzie można oglądać także w player.pl.

"Milionerzy" - czy padnie pytanie za milion?

Milionerzy
Milionerzy

Ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. W tym sezonie na widzów czeka nowość: czwarte koło ratunkowe, czyli zamiana pytania. Będzie ono dostępne po osiągnięciu pułapu 40 tysięcy złotych.

Premiera programu "Milionerzy" w TVN już 4 marca. Nowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55. Program będzie można oglądać także w player.pl.

"Mam Talent" i nowi prowadzący

Mam Talent!: Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski
Mam Talent!: Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Mam Talent!: Zobacz zwiastun nowego sezonu!

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników.

Premiera programu "Mam Talent!" w TVN już 2 marca. Nowe odcinki będą emitowane w soboty o godz. 20:00. Program będzie można oglądać także w player.pl.

"Niezwykłe Stany Prokopa" - nowy sezon

Niezwykłe Stany Prokopa - Marcin Prokop
Niezwykłe Stany Prokopa - Marcin Prokop

Marcin Prokop wyrusza w kolejną podróż za ocean. Według powszechnych przekonań, Stany Zjednoczone to kraina nieskończonych możliwości, gdzie każdy może spełnić swoje marzenie o szczęściu. W nowym sezonie “Niezwykłych Stanów Prokopa” prowadzący spotka się więc z bardzo rożnymi bohaterami, którzy znaleźli swoją receptę na życiowe spełnienie, aby dowiedzieć się, czy istnieje zestaw uniwersalnych reguł, które gwarantują nam szczęście. Dzielnica Skid Row w Los Angeles, siedziba NASA w Pasadenie, pustynia w Utah, kopalnia złota w Colorado oraz mnóstwo innych miejsc – każdy odcinek to nowe historie i wyprawy do zakamarków Ameryki, które prowadzący będzie odkrywać razem w widzami.

W nowej serii mojego programu najważniejsi są bohaterowie, z których każdy jest diametralnie inną historią, zbudowaną z innych doświadczeń i spojrzenia na rzeczywistość. A jednak, mimo dzielących ich różnic, w swoich sposobach poszukiwania szczęścia, mają zaskakująco wiele wspólnego
mówił Marcin Prokop

Premiera programu "Niezwykłe Stany Prokopa" w TVN już 3 marca. Nowe odcinki będą emitowane w niedziele o godz. 11:30. Program będzie można oglądać także w player.pl.

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości