Zgłoś się na casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"!

Zgłoś się na casting do nowej edycji The Traitors. Zdrajcy
Źródło: TVN
Zapraszamy na casting do drugiego sezonu "The Traitors. Zdrajcy". Program TVN będzie miał kolejną odsłonę! Po sukcesie pierwszej serii format, który zdobył uznanie publiczności na świecie, będzie kontynuowany także w Polsce.

Casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"

Rozpoczął się casting do drugiego sezonu "The Traitors. Zdrajcy". Zgłoś się już dziś! To doskonała wiadomość dla wielu fanów! Polska wersja programu spodobała się widzom. Stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji. Wkrótce zaczniemy przygotowania i nagrania drugiej edycji reality show.

Program "The Traitors. Zdrajcy" miał swoją premierę w lutym 2024 roku. To jedna z najgorętszych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner BrosDiscovery. Zdobył uznanie telewidzów i zapewnił TVN pozycję lidera. Reality show jest również w ścisłej w czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny w Playerze.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie się zgłosić?

Weź udział w castingu do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Wypełnij formularz i zgłoś się do programu! KLIKNIJ TU >>>

"The Traitors. Zdrajcy" – zasady programu

Formuła programu "The Traitors" inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy podzieleni są na lojalnych i zdrajców. Mogą zdobyć nagrodę o wartości - nawet pół miliona złotych! Rywalizują ze sobą, muszą jak najdłużej utrzymać się w programie ukończyć zadania, za które zdobywają złote monety do finałowej puli.

Zdrajcy usuwają z gry lojalnych na tajnych nocnych naradach. Zadaniem lojalnych jest zdemaskowanie zdrajców i wypędzenie ich z zamku. Każda strategia gry jest dozwolona. Kłamstwo, manipulacja, zdrada są elementami reality show. Intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Zdrajcy i lojalni walczą o udział w finale. Aby wygrać muszą pokonać przeciwników i usunąć ich z gry. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, tylko wtedy, gdy wyeliminują z rozgrywki wszystkich lojalnych. Uczestnicy programu powinni posiadać umiejętności obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków oraz strategicznego myślenia.

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca i uczestnicy

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Uczestniczki i uczestnicy reality show to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W pierwszym sezonie reality show o wygraną rywalizowało 24 osoby.

"The Traitors" - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

The Traitors. Zdrajcy: Kłamstwo, podstęp i manipulacja w nowym programie
Zobacz fragment 1. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości