"Na Wspólnej" w odcinku 3814: Dębkowa oświadcza Zimińskim, że Stefan… nie żyje!!!

Na Wspólnej
Na Wspólnej
Jeden z uczniów Gosi dolewa do jej kubka alkoholu. Jakie będą konsekwencje tego wybryku? Lew próbuje znaleźć dowody na to, że znachor nie leczy a truje. Tadek poznaje tajemnicę ojca. Przeczytajcie najnowsze streszczenie odcinka 3814 serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Nad Zimińskimi gromadzą się czarne chmury!

Gosia podczas lekcji chce napić się herbaty – nie wie, że Kris dolał jej wódki. Zimińska, czując smak alkoholu, wpada w histerię i zaczyna szarpać Krisa! Uczniowie nagrywają zajście… To nie koniec problemów rodziny Zimińskich – wieczorem przychodzi do Danki i Marka zapłakana Halina Dębkowa. Oświadcza, że Stefan… nie żyje!!!

Na Wspólnej
Na Wspólnej

"Na Wspólnej": Tadka dogania ciemna przeszłość!

Zakościelny dowiaduje się, że na jego dowód osobisty ktoś pożyczył 20 tys. złotych! Andrzej wzywa do kancelarii Łukasza – dochodzi do awantury! Podczas niej Tadeusz dowiaduje się, że ojciec przed laty zapłacił jego kumplowi za to, żeby krył Tadka i wziął na siebie całą winę za ich kryminalny wybryk! W zamian za to Zakościelny miał wybronić Łukasza od więzienia – ale to się nie udało... Tadek już rozumie dlaczego Łukasz pała chęcią zemsty!

Na Wspólnej
Na Wspólnej

"Na Wspólnej": Czy Lew dopadnie znachora?!

Nalepa mówi Kamilowi o znachorze, który działa na szkodę jego pacjentki Leny. Potrzebna mu pomoc Uli w prowokacji wobec uzdrowiciela. Kamil i jego córka zgadzają się. Lew przywozi Ulę na „wizytę”. Badanie wahadełkiem przerywa znachorowi Lena, która… traci przytomność! Korzystając z zamieszania Ula robi zdjęcia i kradnie kilka „leczniczych” specyfików uzdrowiciela!

Co w nowych odcinkach serialu? Kiedy jest emisja "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami.

podziel się:

Pozostałe wiadomości