Kilkanaście lat temu zawładnęli sceną "Mam Talent!" Sprawdź, czy ich rozpoznasz!

Mam Talent!
Mam Talent!
Kilkanaście lat temu "Mam Talent!" zapoczątkował niezwykłe kariery, a teraz, w 15. sezonie, obiecuje jeszcze więcej emocji. Nowe jury w składzie Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop, oceni różnorodne talenty, wspierając uczestników w ich artystycznym rozwoju. Prowadzący Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski dodadzą programowi nowego wymiaru. Niezapomniane chwile na scenie, czerwone przyciski i talent, który zaskakuje — to wszystko już 2 marca o 20:00 w TVN.

Telewizyjne show "Mam Talent!" nie tylko dostarcza widowiskowych występów, ale także staje się trampoliną do kariery dla wielu utalentowanych artystów. Oto bliższe spojrzenie na niektóre z tych fascynujących karier. Zobaczcie występy gwiazd, których utwory zna każdy:

Dawid Podsiadło:

Dawid Podsiadło z zespołem Curly Heads wystąpili w 4. edycji!
 • Zwycięzca drugiej edycji "Mam Talent!" i potem "X Factor" (2012). Jego niezwykły głos i muzyczna wszechstronność zdobyły serca publiczności, a liczba sprzedanych płyt przekroczyła 600 tysięcy.

  Daria Zawiałow:

  Mam Talent!: Daria Zawiałow wystąpiła w 4. edycji!
  • Mimo dotarcia do półfinału w 4. edycji "Mam Talent!", Daria zdobyła sławę jako autorka tekstów i wokalistka. Jej artystyczne podejście i niepowtarzalny styl zyskały uznanie krytyków i fanów.

   Mateusz Ziółko:

   Mateusz Ziółko wziął udział w 1. edycji "Mam Talent!"
   • Po zajęciu 4. miejsca w pierwszej edycji "Mam Talent!", Mateusz odniósł sukces wydając debiutancki album "Na nowo", który uzyskał status złotej płyty.

    Kamil Bednarek:

    Mam Talent!: Kamil Bednarek był uczestnikiem w 3. edycji
    • Zajął drugie miejsce w 3. edycji "Mam Talent!", co stanowiło jedynie wstęp do jego muzycznej podróży. Jako wokalista zespołu Star Guard Muffin osiągnął multiplatynowy sukces ze swoim debiutanckim albumem "Szanuj".

     Kaśka Sochacka:

     Kaśka Sochacka wystąpiła w 3. edycji "Mam Talent!"
     • Uczestniczka 3. edycji "Mam Talent!". Jej talent wokalny sprawił, że zdobyła uznanie i rozpoczęła karierę muzyczną, docierając do najwyższych miejsc list sprzedaży

      Ewelina Lisowska

      Ewelina Lisowska wystąpiła w 4. edycji "Mam Talent!"
      • Rywalizacja w 4. edycji "Mam Talent!" poprzedziła wieloletnią karierę muzyczną. Jej przeboje, takie jak "Nieodporny rozum" czy "W stronę słońca", zdobyły serca słuchaczy.

       Marta Podulka:

       Mam Talent!: Marta Podulka wystąpiła w 4. edycji naszego programu
       • Trzecie miejsce w 4. edycji "Mam Talent!". Kontynuując udział w programach muzycznych, wydała debiutancki album studyjny, wnosząc swój unikalny głos do polskiej sceny muzycznej.

        Sound'n'Grace:

        Sound'n'Grace wystąpili w 4. edycji "Mam Talent!"
        • Uczestnicy 4. edycji "Mam Talent!". Zespół eksperymentujący z vocal play, zdobył uznanie za debiutancki album "Atom".

         Kasia Sawczuk:

         Mam Talent!: Kasia Sawczuk wystąpiła w 2. edycji programu
         • Wystąpiła w 2. edycji "Mam Talent!" jako 12-latka. Po udziale w programie rozwijała się w scenie musicalowej, co było jednym z kluczowych etapów jej kariery.

          AudioFeels:

          Mam Talent!: Audiofeels wystąpili w 1. edycji!
          • Trzecie miejsce w "Mam Talent!" dla zespołu wokalnego z Poznania. Ich umiejętność wykorzystania głosu do imitacji instrumentów muzycznych zdobyła uznanie widzów.

           "Mam Talent!": Najpopularniejsze talent-show powraca!

           Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

           Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

           W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom. Premiera 15. sezonu 2 marca w sobotę o 20:00 w TVN.

           Czytaj też:

           Autor: Paweł Kopała

           podziel się:

           Pozostałe wiadomości