Jak powstaje program "Mam Talent!"? Zobacz relację z pierwszej ręki!

Jak powstaje program "Mam Talent!"? Zobacz relację z pierwszej ręki!
Paweł Preneta, jeden z kierowników planu kultowego programu "Mam Talent!", oprowadził nas po kuluarach telewizyjnego show. Była to wyjątkowa okazja, aby poznać nie tylko miejsce, w którym odbywają się przesłuchania uczestników, ale także ludzi, którzy są nieodłączną częścią tej produkcji.

Za kulisami programu kryje się mnóstwo tajemnic i starannie skrywanych elementów, których zwykle widz nie ma okazji zobaczyć. Zaskakującym momentem było przedstawienie różnorodnych działań i zaangażowania ekipy technicznej, od świateł po dźwięk, która wspólnie tworzy magiczną atmosferę tego widowiska. Poznaliśmy nie tylko ich pracę, ale również ich pasję i poświęcenie włożone w każdy odcinek.

To jest moja koleżanka Iga, która jest runnerką. Doprowadza uczestników w odpowiedniej kolejności na scenę...
wyznaje Paweł Preneta, kierownik planu "Mam Talent!"
Ania Szarek zajmuje się zachciankami naszych prowadzących (...) Ania zawsze załatwi!
komentuje Paweł Preneta, kierownik planu "Mam Talent!"

Paweł przedstawił również kilku uczestników, którzy czekali na swoje występy w sali oczekiwań. Wśród nich pojawił się m.in. fryzjer, który od 15 lat wykonuje swój zawód i planuje zaprezentować fryzjerstwo artystyczne.

Wydaje się, że 15. edycja programu "Mam Talent!" przyniesie nie tylko wyjątkowe występy, ale również ukierunkuje nasze spojrzenie na to, co kryje się za kulisami jednego z najpopularniejszych talent show na polskim rynku telewizyjnym.

"Mam Talent!": Poznaj głównego kierownika planu

Zbliżająca się premiera piętnastej edycji programu "Mam Talent!" wzbudza coraz większe emocje wśród widzów, którzy nie mogą doczekać się kolejnych niesamowitych występów. Jednak za tymi ekscytującymi momentami, kryje się cała machina produkcji, w której kluczową rolę odgrywa główny kierownik planu, Piotr Gustaw Dziwulski. Piotr, od samego początku pracuje przy tworzeniu programu "Mam Talent!" i jest pewnego rodzaju legendą stacji TVN. To on stoi na czele zespołu, który pracuje nad technicznymi aspektami produkcji, zapewniając płynność i efektywność pracy. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda jego praca podczas nagrań do nowej edycji show. Zobaczcie materiał wideo!

Odkrywamy kulisy programu "Mam Talent!"

"Mam Talent!": Najpopularniejsze talent-show powraca!

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

Mam Talent 15!
Mam Talent 15!

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

Źródło: Materiały autorskie

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie