"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3832 w TV: Karolina odrzucona! Czy Uli grozi niebezpieczeństwo?!

"Na Wspólnej" - 3832
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ W TV: Karolina odarta ze złudzeń – czy Uli grozi niebezpieczeństwo?!
Źródło: TVN
Karolina odarta została odarta ze złudzeń! Miała nadzieję, że Natan wróci do niej, gdy zgłosi na odwyk. Niestety ten wyznał, że już nie chce z nią być! Jak skończy się ten wątek? Czy Karolina tak szybko odpuści? Zobaczcie fragment odcinka 3832 przed emisją w telewizji. Jak potoczą się losy Grześka (Jakub Tofil)? Wygląda na to, że Hela jednak nie chce z nim być! Zobaczcie fragment przed premierą w telewizji.

Karolina odarta ze złudzeń! Czy Uli grozi niebezpieczeństwo?!

Natan odbiera rozpaczliwy telefon od Karoliny, która jest na odwyku. Dziewczyna błaga, żeby do niej przyjechał, bo inaczej… ucieknie z ośrodka! Karo wyznaje, że leczy się tylko dla niego - żeby znowu ją pokochał. Chłopak pozbawia ją złudzeń - jest z Ulą! Gdy Natan spędza wieczór z Hofferówną, nie odbiera telefonów od Karoliny. Roztrzęsiona dziewczyna z wściekłością przegląda zdjęcia Uli w intrenecie…

A co jeszcze wydarzy się w odcinku 3832 serialu "Na Wspólnej"?

Igor (Jakub Wesołowski) zamiast pomóc, szkodzi Ance bez tożsamości?!

Artykuł Igora (Jakub Wesołowski) o dziewczynie bez tożsamości stał się bardzo popularny. Jednak nie zgłasza się nikt, kto by ją rozpoznał… Tymczasem w kawiarni, gdzie pracuje Ania, jakiś mężczyzna robi jej zdjęcie i mówi innym klientom, że czytał o niej. Słyszy to szef lokalu – natychmiast zwalnia dziewczynę! Przecież pracuje na czarno. Anka jest załamana, a Igor ma poczucie winy…

Hela nie potrafi kochać Grześka (Jakub Tofil) jako kobiety?!

Przemek pyta brata o studniówkę. Grzesiek (Jakub Tofil) wyznaje, że jego marzeniem jest pójść na nią w sukience. Bracia idą razem na zakupy. Wieczorem wpada do Grześka Hela na studniówkową próbę. Kiedy chłopak, w kobiecym stroju, zaczyna w tańcu dobierać się do swojej ukochanej – ta nie wytrzymuje!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3832 w TV: Karolina odrzucona! Czy Uli grozi niebezpieczeństwo?!
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3832 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl!

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości