"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3832: Hela nie potrafi kochać Grześka jako kobiety?! Krzyczy, że nie jest lesbijką

"Na Wspólnej" - 3832
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3832 w TV: Hela nie potrafi kochać Grześka jako kobiety?!
Źródło: TVN
Grzesiek (Jakub Tofil) zaczął się przytulać do swojej ukochanej w kobiecym stroju, Hela nie wytrzymała! Wpadła w szał! Zobaczcie fragment najnowszego odcinka 3832 serialu TVN "Na Wspólnej". Jak potoczą się losy Uli i Natana? Sprawdźcie już teraz.

Hela nie potrafi kochać Grześka (Jakub Tofil) jako kobiety?!

Przemek pyta brata o studniówkę. Grzesiek (Jakub Tofil) wyznaje, że jego marzeniem jest pójść na nią w sukience. Bracia idą razem na zakupy. Wieczorem wpada do Grześka Hela na studniówkową próbę. Kiedy chłopak, w kobiecym stroju, zaczyna w tańcu dobierać się do swojej ukochanej – ta nie wytrzymuje!

A co jeszcze wydarzy się w odcinku 3832 serialu "Na Wspólnej"?

Igor (Jakub Wesołowski) zamiast pomóc, szkodzi Ance bez tożsamości?!

Artykuł Igora (Jakub Wesołowski) o dziewczynie bez tożsamości stał się bardzo popularny. Jednak nie zgłasza się nikt, kto by ją rozpoznał… Tymczasem w kawiarni, gdzie pracuje Ania, jakiś mężczyzna robi jej zdjęcie i mówi innym klientom, że czytał o niej. Słyszy to szef lokalu – natychmiast zwalnia dziewczynę! Przecież pracuje na czarno. Anka jest załamana, a Igor ma poczucie winy…

"Na Wspólnej" - 3832
"Na Wspólnej" - 3832
Źródło: x-news

Karolina odarta ze złudzeń – czy Uli grozi niebezpieczeństwo?!

Natan odbiera rozpaczliwy telefon od Karoliny, która jest na odwyku. Dziewczyna błaga, żeby do niej przyjechał, bo inaczej… ucieknie z ośrodka! Karo wyznaje, że leczy się tylko dla niego - żeby znowu ją pokochał. Chłopak pozbawia ją złudzeń - jest z Ulą! Gdy Natan spędza wieczór z Hofferówną, nie odbiera telefonów od Karoliny. Roztrzęsiona dziewczyna z wściekłością przegląda zdjęcia Uli w intrenecie…

"Na Wspólnej" - 3832
"Na Wspólnej" - 3832
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3831 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl!

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości