"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3816 W TV: Monika przyłapała Damiana na namiętnym pocałunku z kochanką!

"Na Wspólnej" - 3816
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ W TV: Monika w depresji, Damian w niebie?!
Źródło: TVN
Damian (Waldemar Błaszczak) całuje Martynę! W tym momencie zjawia się Monika (Sylwia Gliwa) Jak zareaguje? Zobaczcie fragment odcinka 3816 serialu TVN "Na Wspólnej". Czy Lew (Przemysław Sadowski) zostanie brutalnie zaatakowany? Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Monika (Sylwia Gliwa) w depresji, Damian (Waldemar Błaszczak) w niebie?!

Monika (Sylwia Gliwa) ciągle kłóci się z matką. Zięba (Mieczysław Hryniewicz) oznajmia żonie i córce, że ma już dość ich awantur. Na dodatek nabuzowana Cieślikowa widzi męża całującego się z Martyną! Monika ma dość… Natomiast Damian (Waldemar Błaszczak) wprost przeciwnie - zostaje zaproszony przez Martynę na randkę niespodziankę. Kobieta oczarowuje go tym kompletnie!

Zobaczcie fragment odcinka 3816 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Lew (Przemysław Sadowski) brutalnie zaatakowany!

Weronika (Renata Dancewicz) z Ulą i Nalepą jadą na policję – składają zeznania w sprawie znachora, który uśmiercił Lenę. Policjant uświadamia im, że jeśli kobieta wiedziała co zażywa, to uzdrowiciel odpowie jedynie za udostępnienie środka… Tymczasem na oddział Hoffera (Kaziemierz Mazur) wpada oszalały z rozpaczy mężczyzna – szuka Nalepy (Przemysław Sadowski, którego nazywa mordercą! Dopada Lwa przed szpitalem…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3816 W TV: Monika przyłapała Damiana na namiętnym pocałunku z kochanką!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Wojna młodzieży z Gosią (Anna Kerth) przegrana dla wszystkich?!

Gosia (Anna Kerth) ma dzisiaj rozmowę w kuratorium – spodziewa się dyscyplinarki. Jedzie tam z mecenas Olszewską… Tymczasem Danka (Lucyna Malec) oznajmia uczniom, którzy zniszczyli jej córkę, że będą mieli nowego, wymagającego germanistę. Młodzież zaczyna żałować, że stracili tak wyrozumiałą nauczycielkę…

Na Wspólnej
Na Wspólnej

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3816 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości