"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3813 w TV: Grzesiek mówi ukochanej, że… czuje się kobietą!

"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3813 w TV: Grzesiek (Jakub Tofil) mówi ukochanej, że… czuje się kobietą!
Źródło: TVN
Jak na to wyznanie zareaguje Hela? Czy zechce dalej się spotykać z Grześkiem (Jakub Tofil)? A może zerwą z sobą kontakt? Czy Gosia (Anna Kerth) wróci do picia? Zobaczcie fragment odcinka 3813 przed premierą w telewizji.

"Na Wspólnej": Grzesiek (Jakub Tofil) mówi ukochanej, że… czuje się kobietą!

Grzesiek (Jakub Tofil) wyznaje Basi (Grażyna Wolszczak), że kocha Helę - ale wie, że ta go nie zechce, kiedy pozna prawdę o nim. Basia przekonuje go, dziewczyna zasługuje na szczerość… Po szkole Grzesiek wyznaje miłość Heli - ta jest kompletnie skołowana! W końcu zgadza się, żeby chłopak wyjaśnił, co się z nim dzieje. W domu Grzesiek staje przed ukochaną w… sukience, peruce i makijażu! Jak zareaguje Hela?!

Zobaczcie fragment odcinka 3813 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Gosia (Anna Kerth) wróci do nałogu?!

Gosia (Anna Kerth) żali się siostrze – temat jej alkoholizmu będzie roztrząsany na radzie rodziców! Ale najgorsze jest to, że znowu chciała się napić… Kris i Julek słyszą od koleżanek z klasy, że powinni już zakończyć wojnę z germanistką. Kris oburzony – on Zimińskiej nie odpuści!

Kadr z odcinka 3813 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3813
Kadr z odcinka 3813 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Tadeusz (Jakub Pruski) uratowany przez… wroga ich rodziny?!

Tadeusz (Jakub Pruski) nie odbiera telefonów od Łukasza. Ten czatuje na kumpla przed kancelarią. Gdy Tadek przechodzi przez jezdnię, Łukasz… ratuje go przed nadjeżdżającym autem! Ale sam zostaje potrącony. Po wizycie na SOR-ze Tadeusz przywozi swojego wybawcę do domu. Zakościelny jest bardzo niezadowolony, gdy widzi syna z kolegą, któremu kazał przecież zniknąć!

Kadr z odcinka 3814 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3814
Kadr z odcinka 3814 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3813 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Dziś wyjątkowo emisja odcinka na antenie TVN o godz. 20.05!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości