"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3799 w TV: Skandal! Nielegalnie transmitowali operacje w sieci! Kto za to odpowie?

Kamil Hoffer - 3799
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3799: Nielegalne transmisje!
Źródło: TVN
Od trzech miesięcy wszystkie operacje z oddziału Hoffera (Kazimierz Mazur) można oglądać w sieci! Kto za to odpowie? Zobaczcie fragment odcinka 3799 serialu TVN "Na Wspólnej". To nie koniec skandali! Boska chrzci córkę Kamila (Kazimierz Mazur) bez jego zgody.. Czy babcia Helena zda egzamin na taksówkarza? Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Boska chrzci córkę Kamila (Kazimierz Mazur) bez jego zgody!

Boska zabiera swoją wnuczkę na spacer. Bez wiedzy Kamila (Kazimierz Mazur)… chrzci Anię w kościele! Tymczasem lekarze z oddziału Hoffera dowiadują się, że od trzech miesięcy ich operacje można oglądać w sieci. Nalepa (Przemysław Sadowski) i Kamil dopadają elektryka, który w ogniu pytań przyznaje, że zainstalował kamerkę. Ale zrobił to na polecenie… dyrektora Adamskiego!

Zobaczcie fragment odcinka 3799 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Kłamstwo Grześka wyjdzie na jaw?!

Grzesiek z Wałkiem przygotowują prezentację z literatury antyku. Podczas wspólnej pracy Wałecki znajduje pod łóżkiem kolegi perukę Heli, która rzekomo zginęła… Tymczasem Smolny (Łukasz Konopka) spotyka się ze swoim starszym synem. Prosi Przemka, żeby pogodził się z bratem. Nie wie, że ten nazwał Grześka gejem…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3799 w TV: Skandal! Nielegalnie transmitowali operacje w sieci! Kto za to odpowie?
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Kopciowa (Małgorzata Peczyńska) oblewa taksówkarski test!

Helenę (Małgorzata Peczyńska) dopadają wątpliwości – co, jeśli nie poradzi sobie w pracy taksówkarki, bo ktoś ją zdenerwuje?! Żaneta (Anna Guzik) chce pomóc mamie – udaje wredną klientkę. Testowy kurs kończy się awanturą, podczas której poirytowana Helena ostro hamuje i zalicza… lekki dzwon!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3799 w TV: Skandal! Nielegalnie transmitowali operacje w sieci! Kto za to odpowie?
Źródło: mat.prasowe

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3799 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości