"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3795 w TV: Mężczyzna z lasu z wizytą u Mikołaja! Uprowadzi mu syna?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Mężczyzna z lasu z wizytą u Mikołaja!
Źródło: TVN
W domu Mikołaja zjawia się mężczyzna z lasu! Czego chce od Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i Marty (Joanna Jabłczyńska)? Zobaczcie fragment odcinka 3795 przed premierą w telewizji. Przed Sławkiem (Mariusz Słupiński) nie łatwe zadanie! Jak sobie z nim poradzi?

"Na Wspólnej": Bezpardonowy atak na rodzinę Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i Marty (Joanna Jabłczyńska)!

Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) martwi się o bezpieczeństwo syna po tym, jak ten spotykał się z nieznajomym mężczyzną. Niespodziewanie Leśniewskiego odwiedza dawno niewidziany ojciec – okazuje się, że to mężczyzna, którego Stefanek poznał w lesie! Na dodatek ojciec pozywa Mikołaja o alimenty, a niebawem… porywa swojego wnuczka!

Zobaczcie fragment odcinka 3795 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Dlaczego Gwiazda blokuje śledztwo swoich dziennikarzy?!

Ada odnajduje ofiarę innego wypadku, którego sprawcą był Winnicki, kierowca sportowego wozu. Igor chce jechać do niego sam - Dagmara jest wkurzona! Tymczasem Smolny (Łukasz Konopka) i Kwiatkowski (Janusz Chabior) toczą bój z Gwiazdą, który każe im zostawić sprawę Winnickiego. Dagmara już wie dlaczego - znajduje w internecie prawdziwą „bombę” na temat matki Winnickiego!

Kadr z odcinka 3795 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3795
Kadr z odcinka 3795 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Sławek (Mariusz Słupiński) wychodzi z traumy?!

Sławek (Mariusz Słupiński) jest poirytowany papierkową robotą na komendzie. Tadeusiak z niepokojem obserwuje kolegę, który jest nerwowy i wybuchowy. Dziedzic robi jednak na nim duże wrażenie, gdy rzuca się w pogoń za ulicznym złodziejem. Sławek dogania mężczyznę i powala go na ziemię!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3795 w TV: Mężczyzna z lasu z wizytą u Mikołaja! Uprowadzi mu syna?
Źródło: mat.prasowe

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3795 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na oficjalny profil programu na Instagramie!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości