Milionerzy: Kojarzysz tę słynną okładkę? Z pewnością, ale czy na pewno znasz ją dokładnie?

Milionerzy: Marek wycofał się z gry przy pytaniu o Bitelsów. I słusznie
Pytania w Milionerach potrafią zaskoczyć !

Album "Abbey Road" to szósty studyjny album zespołu The Beatles, wydany w 1969 roku.. Jego okładka to znana fotografia przedstawiająca członków zespołu przechodzących przez pasy na przejściu dla pieszych przed studiem nagraniowym Abbey Road w Londynie..

Na słynnej fotografii uchwyceni zostali John Lennon, Paula McCartney, George Harrisoa i Ringo Starr. W pytaniu za 125 tysięcy złotych wystarczyło wskazać, który z artystów jest bosy. Pamiętasz ten szczegół?

Milionerzy: Jeśli słuchasz Sanah, to na pewno znasz odpowiedź na to pytanie
Milionerzy: Przez ile państw płynie Jangcy?

"Milionerzy” to ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!