Milionerzy: Tak brzmiały pytania za pół miliona złotych. Poradzisz sobie z nimi?

Milionerzy: Konrad zrezygnował przy pytaniu za pół miliona. I dobrze, bo źle obstawiał
W programie "Milionerzy" pytanie za pół miliona pada stosunkowo rzadko i często okazuje się nie do pokonania. Czy potraficie odpowiedzieć na kilka z nich?
Milionerzy, Jesień 2023
Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy
+3
Zobacz galerię

Pytanie, który uszłyszał Konrad Walkowiak z Jeleniej Góry dotyczyło Aladyna oraz... Leśmiana. Konrad postanowił podziękować za grę i wyszedł ze studia z 250 tysiącami złotych.

Milionerzy: Dwa koła na pytanie za pół miliona, publiczność była pewna. A Radek zaznaczył inaczej

Radosław Radowski z Warszawy grał doskonale. Jego zmagania oglądało się z ogromną przyjemnością - pierwsze koło, pół na pół, wykorzystał dopiero przy pytaniu za 250 tysięcy złotych. Niestety, pytanie za pół miliona przysporzyło mu najwięcej problemów. Najpierw zadzwonił do przyjaciela, ale ten nie był pewien. Potem zapytał publiczność, która wyraźnie wskazała odpowiedź D. Radek uznał ją jednak za zbyt oczywistą, zaryzykował i... stracił 210 tysięcy.

Milionerzy: Przyjaciółka próbowała pomóc przy pytaniu za pół miliona. Ryzyko kosztowało Martę 210 tysięcy

Marta, księgowa i pełnoetatowa mama z Krakowa postanowiła zaryzykować przy pytaniu za pół miliona. Ostatecznie straciła 210 tysięcy złotych i wyszła ze studia z gwarantowanymi 40 tysiącami.

Milionerzy: Tak brzmiało pytanie za pół miliona złotych. Michał długo zastanawiał się nad odpowiedzią

Michał Kosacki, matematyk, korepetytora i... wikipedysty. Na pytania odpowiadał szybko i pewnie, rozsądnie wykorzystywał koła ratunkowe. Michał po dwóch dniach gry usłyszał pytanie za 500 tysięcy złotych. Długo się zastanawiał nad odpowiedzią, ale nie mają stuprocentowej pewności zdecydował się zakończyć swoją grę. I słusznie, jego podejrzenia okazały się błędne.

Milionerzy: Ryszard usłyszał pytanie za pół miliona. Niestety nie wiedział, czym jest kolacja

Ryszard Kusina przyjechał z Bytomia usłyszał pytanie za pół miliona, które brzmiało: "Kolacja to wieczorny posiłek, a także:". Nie zastanawiając się długo gracz udzielił odpowiedzi Niestety, błędnej. Szybko zrozumiał, na czym polegała jego pomyłka.

Zgłoś się na casting do Milionerów! Nie czekaj, by wygrać milion!
Zgłoś się na casting do Milionerów! Nie czekaj, by wygrać milion!
Tylko u nas możesz zgłosić się do Milionerów!

"Milionerzy” to ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!