Bestsellery Empiku 2023: Michał Rozkoszny Korkosz nominowany w kategorii Twórca Internetowy Roku

Bestsellery Empiku 2023
Michał "Rozkoszny" Korkosz, prowadzący program "MasterChef Nastolatki" znalazł się wśród nominowanych do nagrody Bestsellery Empiku 2023 w kategorii: Twórca Internetowy Roku.

Wytypowani przez jury twórcy pokazują, jak ogromne możliwości dają współczesne social media. Inspirują, edukują, bawią i zmieniają przestrzeń cyfrową na lepsze. Są tacy twórcy internetowi, którzy swoją działalnością w sieci udowadniają, że media społecznościowe mają gigantyczną moc i nieograniczony potencjał, by inspirować, edukować i pozytywnie wpływać na otoczenie, dostarczając wartościowych treści. Wśród noimnowanych znaleźli się: Adam Mirek, Alicja Defratyka, Doktor z TikToka , Dudek o historii, Globstory, Ola Żebrowska, ORB, Podcastex, Rozkoszny, Ubrania do oddania.

Michał Korkosz
Michał Korkosz
Gdy wydawało się, że na temat jedzenia powiedziano już wszystko, pojawił się Michał Korkosz i zaczął mówić o nim w zupełnie nowy, prawdziwie rozkoszny sposób. Odczarował tradycyjną polską kuchnię i promuje na świecie polskie smaki w wersji wege.
Joanna Urbanowska, jury

Michał Korkosz w MasterChef Nastolatki

W programie "MasterChef Nastolatki" zadebiutuje w roli prowadzącego influencer kulinarny Michał "Rozkoszny" Korkosz, twórca bloga "Rozkoszny", autor książek kulinarnych, którego przepisy podbiły TikToka, Instagram i YouTube'a! . 

Michał Korkosz w "MasterChef Nastolatki"

Rozkoszny będzie on wsparciem i łącznikiem między nastolatkami, a social mediami. Michał w swoich relacjach w SoMe pokaże backstage programu i to, czego widzowie nie zobaczą na ekranie.

Mam przyjemność ogłosić, że dołączyłem do zespołu MasterChefa jako swego rodzaju wsparcie dla nastolatków. Będę ich motywować cały sezon. Będę łączyć świat telewizji ze światem internetu, nagrywając materiały backstage'owe.
Michał Korkosz
prowadzący program "MasterChef Nastolatki"

Jak głosować i gdzie obejrzeć galę Bestsellerów Empiku 2023?

O tym, kto otrzyma prestiżowe tytuły Pisarza, Artysty Muzycznego i Twórcy Internetowego Roku, przekonamy się już 13 lutego, Głosować można za pomocą aplikacji mobilnej Empiku od 5 do 13 lutego 2024 roku. Oglądajcie galę o 19.15 na kanale Youtube i Facebooku Empiku lub o 20.15 w TVN-ie.

Gospodarzami transmisji internetowej będą: Julia Wieniawa, Aleksandra Domańska i Damian Tkaczuk, a galę telewizyjną poprowadzi Marcin Prokop.

Autor: Anna Szafrańska

Źródło: empik.com

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!