Który gangster skradł serce Malwiny Wędzikowskiej? Premiera platformy Max

Malwina Wędzikowska na premierze serwisu Max
Malwina Wędzikowska o serwisach streamingowych
Malwina Wędzikowska o serwisach streamingowych
Malwina Wędzikowska na premierze serwisu Max
Malwina Wędzikowska na premierze serwisu Max
Malwina Wędzikowska pojawiła się na premierze serwisu streamingowego Max. Gwiazda zdradziła, że jest fanatyczką seriali i wskazała, który bohater kina gangsterskiego skradł jej serce.

Malwina Wędzikowska o platformie Max

Platforma Max jest już dostępna w Polsce. Premiera serwisu streamingowego zgromadziła najważniejsze osobistości ze świata showbiznesu. Jedną z gościń wydarzenia była Malwina Wędzikowska. Stylistka jest na ustach wszystkich za sprawą cieszącego się popularnością programu "The Traitors. Zdrajcy". Jest także jedną z najbardziej znanych polskich stylistek. Jako kostiumograf pracowała przy takich produkcjach jak: "Top Model", "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" czy też "Kocham cię, Polsko!". W rozmowie z Małgorzatą Czop zdradziła czy i dlaczego sięga po serwisy streamingowe.

Przyznaję się bez bicia, oglądam. Właściwie trudno jest oglądać inaczej, jak wraca się do domu o czwartej nad ranem z pracy z planu
przyznała Malwina.
Jestem fanatyczką seriali. W związku z tym, jak już jakiś mi się spodoba, to lecę longiem
dodała

Którego bohatera ze świata seriali wybiera Malwina?

Malwina Wędzikowska - premiera serwisu Max
Malwina Wędzikowska - premiera serwisu Max

Jako wielka fanka seriali, Malwina miała za zadanie wybrać ulubioną postać tego typu produkcji. Stylistka bez trudu sięgnęła po tabliczkę z Tonym Soprano.

Jest to jeden ze starszych seriali gangsterskich, takich właśnie nowej ery i pokazuje fantastycznie historie mężczyzny w dużym ciele, z dużym biznesem, z bardzo krwawą czasami historią, ale jednak z dużym sercem i jakąś taką nieporadnością. Ja właśnie tego w bohaterach szukam - nie tego idealnego wizerunku, tylko rys. I tacy są właściwie wszyscy moi ulubieni bohaterowie
zdradziła Malwina.

Platforma Max jest już dostępna w Polsce!

Platforma Max zadebiutowała w Polsce 11 czerwca 2024 r. Użytkownicy serwisu będą mogą wybrać spośród trzech korzystnych cenowo pakietów subskrypcji, dopasowanych do ich potrzeb i preferencji. Każdy z trzech pakietów można rozszerzyć o dodatkowy pakiet “Kanały TV i Sport”, aby zyskać dostęp do biblioteki nawet 29 kanałów telewizyjnych i relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo. W ramach platformy Max użytkownicy znajdą najbardziej jakościowe treści globalnych marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., kontent dla dzieci, programy informacyjne i publicystyczne oraz sportowe, w tym relacje z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 w ramach każdego pakietu, a także bogatą ofertę produkcji lokalnych i najlepszą rozrywkę z TVN.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości