Gwiazdy błyszczą na premierze platformy Max - te stylizacje robią wrażenie!

Start platformy Max
Start platformy Max
W poniedziałkowy wieczór odbył się start platformy treamingowej Max! Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd i osobowości telewizyjnych. Zobacz, jakie stylizacje wybrały gwiazdy!

Platforma Max zadebiutuje w Polsce już w 11 czerwca 2024 r.

Użytkownicy serwisu będą mogli wybrać spośród trzech korzystnych cenowo pakietów subskrypcji, dopasowanych do ich potrzeb i preferencji. Każdy z trzech pakietów będzie można rozszerzyć o dodatkowy pakiet “Kanały TV i Sport”, aby zyskać dostęp do biblioteki nawet 29 kanałów telewizyjnych i relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo. W ramach platformy Max użytkownicy znajdą najbardziej jakościowe treści globalnych marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., kontent dla dzieci, programy informacyjne i publicystyczne oraz sportowe, w tym relacje z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 w ramach każdego pakietu, a także bogatą ofertę produkcji lokalnych i najlepszą rozrywkę z TVN.

Na jakie stylizacje zdecydowały się gwiazdy?

Na uwagę zasługuje kilka stylizacji, na które zdecydowały się gwiazdy. Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na czerwoną sukienkę z prześwitami. Do tego czarne buty i torebka. Ola Adamska pojawiła się w krótkiej, jasnobeżowej sukience, która pięknie podkreślała jej długie nogi. Małgorzata Rozenek-Majdan idealnie w swojej niebieskiej, satynowej sukience idealnie wpisała się w kolorystykę wydarzenia.

Start platformy Max
Start platformy Max

Na elegancką i klasyczną czerń zdecydowali się Agata Kulesza, Julia Wieniawa, Joanna Przetakiewicz i Rinke Ryooyens. Sukienka Julii w połączeni z dodatkami, jakie wybrała, prezentowała się elegancko i szykownie. Na niebieskim dywanie królowały również ponadczasowe marynarki, które idealnie sprawdzają się przy takich okazjach.

Start serwisu streamingowego Max w Polsce!
Start serwisu streamingowego Max w Polsce!

Gwiazdy na premierze serwisu streamingowego Max w Polsce!
Anita Werner
Klaudia El Dursi
Julia Wieniawa
Premiera serwisu streamingowego Max w Polsce!
+16
Zobacz galerię

Poznaj ofertę platformy streamingowej Max

Max jest obecnie dostępny w Stanach Zjednoczonych i 39 krajach Ameryki Łacińskiej. Platforma Max będzie dostępna w Polsce 11 czerwca, a w przyszłości w większej liczbie krajów. Więcej informacji wkrótce.

W serwisie Max 17 czerwca swoją premierę będzie miał drugi sezon serialu “Ród Smoka”. Niezwykłą siłą platformy Max będzie także lokalny kontent. Premierowy serial “Przesmyk” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego z Leną Górą w roli głównej, produkcja “Lady Love” pokazująca historię kobiety, która odniosła międzynarodowy sukces w branży od zawsze zdominowanej przez mężczyzn czy nowy sezon “Odwilży” to tylko początek. W serwisie Max będzie można zobaczyć także premierowy i ostatni sezon kultowego serialu “Skazana” z Agatą Kuleszą w roli głównej. Obecnie trwają prace nad ponad 15 kolejnymi produkcjami lokalnymi, które mają zostać pokazane na platformie Max w ciągu najbliższych dwóch lat.

Max to także miejsce dla wielbicieli fascynujących i często kontrowersyjnych produkcji dokumentalnych. Jeszcze w tym roku w serwisie zadebiutują polskie dokumenty Max Original – “Król Zanzibaru”“Łowcy skór” czy “Hope” Martyny Wojciechowskiej.

Max
Max

Uruchomienie platformy streamingowej Max w Polsce 11 czerwca to największe wydarzenie branży medialnej i rozrywkowej w 2024 roku. To także największa premiera produktu w historii Warner Bros. Discovery. Po zakończeniu procesu uruchomienia platformy w Europie, Max będzie dostępny w 25 krajach w regionie. Globalny zasięg serwisu Max obejmie łącznie 65 państw i terytoriów.                      

* Wymagana subskrypcja jednego z pakietów bazowych.

** Kanały i treści dostępne na żywo w ramach pakietów Podstawowy, Standardowy oraz Premium, a także pakietu dodatkowego “Kanały TV i Sport” mogą zawierać reklamy. Kontent dostępny na żądanie może zawierać treści sponsorowane.

Ile będzie kosztował Max?

PLATFORMA STREAMINGOWA MAX

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości