Wiosenna ramówka TVN. "Czas na Show. Drag Me Out" od 5 marca w TVN! Pierwszy taki program w polskiej telewizji

Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Źródło: Dzień Dobry TVN
Czas na show, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Wiosną scenę przejmą najlepsze performerki sztuki Drag nad Wisłą, które podejmą się nie lada wyzwania. Himera, Gąsiu, Shady Lady, Ciotka Offka, Adelon i Twoja Stara - sześć Drag Mentorek będzie starało się wydobyć wewnętrzną królową ze znanych podopiecznych. Która z nich stworzy najlepszy duet ze swoim uczniem i zgarnie królewski diadem? O tym zadecyduje wymagające jury - Anna Mucha, Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak.

W zmaganiach uczestników wesprze prowadząca program, prawdziwy wulkan energii - Mery Spolsky. Będzie kolorowo, cekinowo, brokatowo, po prostu, wystrzałowo! Nowy program "Czas na Show. Drag Me Out" już od wtorku 5 marca o 21:35 tylko w TVN! 

"Czas na Show. Drag Me Out"- uczestnicy, zasady programu

Zjawiskowy „Czas na Show. Drag Me Out”, to pierwszy taki tytuł w polskiej telewizji. Program zagwarantuje świetną zabawę w studio i, przede wszystkim, przed ekranami.„Czas na Show. Drag Me Out” przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć Tomaszowi Karolakowi, Michałowi Mikołajczakowi, Tadeuszowi Mikołajczakowi, Kamilowi Szymczakowi, Marcinowi Łopuckiemu i Dariuszowi Zdrójkowskiemu w przygodzie ich życia. A także zobaczymy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie.

Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie „ja” z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej „lip sync battle”. A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Drag Me Out: Tomasz Karolak o samoakceptacji. Ten program ma mu w tym pomóc!

Kim są mentorki w "Czas na Show. Drag Me Out" w TVN?

W gronie mentorek, które będą przygotowywać uczestników i wspierać ich przed wyjściem na scenę, znalazły się najbardziej rozpoznawalne i popularne performerki Drag w Polsce - HimeraGąsiuShady LadyCiotka OffkaAdelon i Twoja Stara. Sztuka Drag to dla nich sposób na wyrażenie siebie i ucieczkę od codzienności, która nie zawsze była usłana płatkami róż. Jaka historia kryje się za ich kreacją? Dodatkowo bohaterki od samego początku biorą czynny udział w tworzeniu odcinków, tj. doboru muzyki, strojów, dekoracji czy choreografii.

"Czas na Show. Drag Me Out" - kto zasiada w jury, kto jest prowadzącą?

Zmagania uczestników i ich mentorek oceni trzyosobowe jury w składzie: Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak, które, oprócz tego, że będzie się świetnie bawić, z pewnością zwróci uwagę na każdy detal począwszy od kostiumu na całym występie kończąc.

Z kolei piosenkarka i aktywistka, barwny ptak polskiej sceny muzycznej i prowadząca program "Czas na Show. Drag Me Out" - Mery Spolsky - rozgrzeje publiczność w studio do czerwoności, a także wesprze uczestników i ich Mentorki podczas przygotowań do występów. 

Partnerem programu są Nyx Professional Makeup oraz YES. 

Czas na Show. Drag Me Out: Tadeusz Mikołajczak o swoich rodzicach

"Czas na Show. Drag Me Out" – o czym jest nowy program TVN?

"Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens.

Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej "lip sync battle". A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Autor: Aleksandra Raczkowska/PR Warner Bros. Discovery

podziel się:

Pozostałe wiadomości