Celebrowaliśmy "Wianki nad Wisłą"! Tak wyglądała strefa Max! Ustawiały się do niej długie kolejki!

Wianki nad Wisłą
"Wianki nad Wisłą". Tak wyglądała strefa platformy Max!
W ubiegłą sobotę 22 czerwca świętowaliśmy początek lata. Mieszkańcy Warszawy zebrali się w przepięknym Multimedialnym Parku Fontann. Głównym punktem wieczoru był koncert TVN - "Dźwięki Wolności", w którym zagrała plejada polskich gwiazd! Dodatkowo można było odwiedzić strefę platformy Max. Zobaczcie, jak wyglądała!

Sobotnie "Wianki nad Wisłą" zgromadziły tysiące ludzi. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć najciekawszych atrakcji! Zwieńczeniem imprezy był wyjątkowy, emitowany na żywo na antenie TVN, koncert pod tytułem "Wianki nad Wisłą – Dźwięki Wolności", w którym wystąpili między innymi: Bovska, Wiktor Dyduła, a także Felicjan Andrzejczak. W ciągu dnia na odwiedzających czekała również strefa nowej platformy streamingowej Max, na której można było się zrelaksować, a także zrobić zdjęcie w specjalnej fotobudce!

"Wianki nad Wisłą" w Warszawie. Tak wyglądała strefa Max

W tym wyjątkowym dniu odwiedzający Multimedialny Park Fontann nie mogli narzekać na brak atrakcji. Jedną z nich była specjalnie stworzona strefa nowego serwisu streamingowego Max. Każdy w niej mógł znaleźć coś dla siebie, zarówno dorośli jak i najmłodsi: można było pleść wianki, zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, ale i również odpocząć i zrelaksować się na leżakach. Zainteresowanie było ogromne, a do odwiedzenia strefy Max stały długie kolejki.

Platforma Max od 11 czerwca w Polsce!

Max to nowy serwis streamingowy, który zadebiutował w Polsce 11 czerwca. W jego bibliotece znajdziemy szeroką gamę filmów, seriali, a także programów rozrywkowych. Użytkownicy mają możliwość wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Ponadto Max zapewnia dostęp do bogatej biblioteki kanałów telewizyjnych, w tym najpopularniejszych stacji ogólnotematycznych, informacyjnych, factualowych, lifestyle’owych, sportowych, dziecięcych i filmowych.

Autor: Jakub Tuchaj

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?