Kompania Wowy wraca z Donbasu

Minęło już ponad pół roku od dnia, kiedy wojska Putina napadły na Ukrainę. Zaraz na początku rosyjskiej agresji nasz reporter spotkał na ulicach Kijowa Wowę, dowódcę jednej z kompanii obrony terytorialnej.
Reportaż Michała Przedlackiego
Kompania Wowy wraca z Donbasu
Reportaż Michała Przedlackiego
Źródło: Superwizjer TVN

Michał Przedlacki zaczął dokumentować jak cywile rozpoczęli ochotniczą służbę dla ojczyzny, która doprowadziła ich na pierwszą linię frontu - do piekła Donbasu. Oto wyjątkowy obraz walki, poświęcenia, cierpienia, a także piętna, jakie wojna odcisnęła na zwykłych ludziach, którzy nagle musieli stać się żołnierzami. Reportaż „Kompania Wowy wraca z Donbasu” jutro o 23:45 w TVN i już teraz na player.pl i TVN24 GO.

Kompania Wowy wraca z Donbasu
Minęło już ponad pół roku od dnia, kiedy wojska Putina napadły na Ukrainę. Przez cały ten czas nieustannie docierają do nas obrazy śmierci, zniszczeń i bezmiar tragedii ludzi, którym totalitarna Rosja postanowiła odebrać wolność. Na szczęście Ukraina ma swoich bohaterów, którzy nadludzkim wysiłkiem bronią swojej ziemi i wartości, w które wierzą. Na początku rosyjskiej agresji nasz reporter Michał Przedlacki spotkał na ulicach Kijowa jedną z kompanii obrony terytorialnej. Zaczęliśmy wtedy dokumentować jak cywile rozpoczęli ochotniczą służbę dla ojczyzny, która doprowadziła ich na pierwszą linię frontu - do piekła Donbasu. Oto wyjątkowy obraz walki, poświęcenia, cierpienia, a także piętna, jakie wojna odcisnęła na zwykłych ludziach, którzy nagle musieli stać się żołnierzami. Zapraszamy na reportaż Michała Przedlackiego „Kompania Wowy wraca z Donbasu” w sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:45 na antenie TVN. Cały odcinek dostępny wkrótce na player.pl i TVN24GO.
Źródło: Superwizjer TVN

Autor: Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości