Wkrótce w Superwizjerze: Łowcy odszkodowań - reportaż Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z Dużego Formatu Gazety Wyborczej

Zapraszamy na premierowy odcinek Superwizjera po wakacyjnej przerwie! W ubiegłym roku na polskich drogach zginęło ponad dwa tysiące osób. Pojedyncze odszkodowania po utracie najbliższych sięgają setek tysięcy złotych. Dla wielu jednak sądowa walka o zadośćuczynienie jest zbyt trudna emocjonalnie i czasochłonna. Dlatego, jak grzyby po deszczu powstają firmy wyspecjalizowane w pozyskiwaniu odszkodowań.
Reportaż Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z Dużego Formatu Gazety Wyborczej
Łowcy odszkodowań
Reportaż Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z Dużego Formatu Gazety Wyborczej
Źródło: Superwizjer

 Nachodzenie rodzin w dniu śmierci bliskich, nielegalne wydobywanie danych, łapówkarstwo, wyrafinowane manipulacje…to bezwzględne metody, których używają pracownicy kancelarii odszkodowawczych. Dziurawe prawo i tysiące tragedii na polskich drogach sprawiają, że gra toczy się o bardzo wysoką stawkę. Aby pokazać jak działa ta branża użyliśmy ukrytych kamer. To, co udało nam się zarejestrować szokuje i bulwersuje. 

Reportaż „Łowcy odszkodowań” Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z „Dużego Formatu” Gazety Wyborczej w najbliższą sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:45 na antenie TVN.

Łowcy odszkodowań - zajawka
Zapraszamy na premierowy odcinek Superwizjera po wakacyjnej przerwie! W ubiegłym roku na polskich drogach zginęło ponad dwa tysiące osób. Pojedyncze odszkodowania po utracie najbliższych sięgają setek tysięcy złotych. Dla wielu jednak sądowa walka o zadośćuczynienie jest zbyt trudna emocjonalnie i czasochłonna. Dlatego, jak grzyby po deszczu powstają firmy wyspecjalizowane w pozyskiwaniu odszkodowań. Nachodzenie rodzin w dniu śmierci bliskich, nielegalne wydobywanie danych, łapówkarstwo, wyrafinowane manipulacje…to bezwzględne metody, których używają pracownicy kancelarii odszkodowawczych. Dziurawe prawo i tysiące tragedii na polskich drogach sprawiają, że gra toczy się o bardzo wysoką stawkę. Aby pokazać jak działa ta branża użyliśmy ukrytych kamer. To, co udało nam się zarejestrować szokuje i bulwersuje. Reportaż „Łowcy odszkodowań” Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z „Dużego Formatu” Gazety Wyborczej w najbliższą sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:45 na antenie TVN.
 

Autor: Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef PRZED EMISJĄ: Bliscy wspierają finalistów we Francji!

MasterChef PRZED EMISJĄ: Bliscy wspierają finalistów we Francji!

Za nami kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Co działo się w sobotę w Lillehammer?

Za nami kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Co działo się w sobotę w Lillehammer?