Wkrótce w Superwizjerze: Mroczne oblicze doktora J. - reportaż Michała Fuji

Autor:
Superwizjer
TVN

Marcin J. jest doktorem nauk prawnych i ekspertem chętnie pojawiającym się w telewizyjnych programach. Kierowana przez niego kancelaria specjalizuje się w sprawach beznadziejnych. Za kilkadziesiąt tysięcy złotych klienci mogą otrzymać pomoc w bezprawnej eksmisji lokatorów, czy załatwieniu sprawy u rzekomo zaprzyjaźnionego z Marcinem J. prokuratora.

Reportaż Michała Fuji
Mroczne oblicze doktora J. Reportaż Michała Fuji Źródło: Superwizjer TVN

Grono klientów, którzy czują się oszukani przez prawnika powiększa się z każdym dniem. 

Ale prawdziwa zagadka kryje się w jego przeszłości. Marcin J. jeszcze kilka lat temu używał innego nazwiska. Czy chciał rozpocząć nowy rozdział życia? Co łączy go ze sprawą niewyjaśnionej śmierci 20-letniej Magdaleny zamordowanej w centrum Zielonej Góry? Dlaczego kobiety, które zeznawały przeciwko Marcinowi J. do dziś panicznie się go boją? 

Zapraszamy na reportaż Michała Fuji „Mroczne oblicze doktora J.” w sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:45 na antenie TVN. Cały odcinek już wkrótce na player.pl i TVN24GO.

Mroczne oblicze doktora J.
Mroczne oblicze doktora J. Marcin J. jest doktorem nauk prawnych i ekspertem chętnie pojawiającym się w telewizyjnych programach. Kierowana przez niego kancelaria specjalizuje się w sprawach beznadziejnych. Za kilkadziesiąt tysięcy złotych klienci mogą otrzymać pomoc w bezprawnej eksmisji lokatorów, czy załatwieniu sprawy u rzekomo zaprzyjaźnionego z Marcinem J. prokuratora. Grono klientów, którzy czują się oszukani przez prawnika powiększa się z każdym dniem. Ale prawdziwa zagadka kryje się w jego przeszłości. Marcin J. jeszcze kilka lat temu używał innego nazwiska. Czy chciał rozpocząć nowy rozdział życia? Co łączy go ze sprawą niewyjaśnionej śmierci 20-letniej Magdaleny zamordowanej w centrum Zielonej Góry? Dlaczego kobiety, które zeznawały przeciwko Marcinowi J. do dziś panicznie się go boją? Zapraszamy na reportaż Michała Fuji „Mroczne oblicze doktora J.” w sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:45 na antenie TVN. Cały odcinek już wkrótce na player.pl i TVN24GO.

Autor:Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer TVN

Pozostałe wiadomości