Wkrótce w Superwizjerze: Polski Escobar i kompromitacja policji - reportaż Łukasza Frątczaka i Jakuba Stachowiaka

Autor:
Superwizjer
TVN

Ta sprawa obiegła czołówki gazet i przedstawiana była jako wielki sukces policji. Na polu pod Ciechocinkiem rzekomo wykryto ogromną plantację konopi indyjskich, z której według śledczych można było wyprodukować kilkaset kilogramów marihuany. Właściciela pola potraktowano jak narkotykowego barona i zawnioskowano o jego areszt.

Reportaż Jakuba Stachowiaka i Łukasza Frątczaka
Polski Escobar i kompromitacja policji Reportaż Jakuba Stachowiaka i Łukasza Frątczaka Źródło: Superwizjer TVN

Jednak kulisy śledztwa w sprawie plantacji konopi są bulwersujące i stawiają policję w bardzo niekorzystnym świetle. Jak wygląda walka o sprawiedliwość w Polsce powiatowej? Czy doszło do fałszowania próbek i czym kierowali się śledczy pracujący nad sprawą? Zapraszamy na reportaż „Polski Escobar i kompromitacja policji” Jakuba Stachowiaka i Łukasza Frątczaka w sobotę o 20:00 w TVN24 oraz we wtorek o 23:45 na antenie TVN. Cały odcinek już wkrótce dostępny na player.pl i TVN24GO.

Polski Escobar i kompromitacja policji - zajawka
Polski Escobar i kompromitacja policji - zajawka Ta sprawa obiegła czołówki gazet i przedstawiana była jako wielki sukces policji. Na polu pod Ciechocinkiem wykryto ogromną plantację konopi indyjskich, z której według śledczych można było wyprodukować kilkaset kilogramów marihuany. Właściciela pola potraktowano jak narkotykowego barona i zawnioskowano o jego areszt. Jednak kulisy śledztwa w sprawie plantacji konopi są bulwersujące i stawiają policję w bardzo niekorzystnym świetle. Jak wygląda walka o sprawiedliwość w Polsce powiatowej? Czy doszło do fałszowania próbek i czym kierowali się śledczy pracujący nad sprawą? Zapraszamy na reportaż „Polski Escobar i kompromitacja policji” Jakuba Stachowiaka i Łukasza Frątczaka w sobotę o 20:00 w TVN24 oraz we wtorek o 23:45 na antenie TVN. Cały odcinek już wkrótce dostępny na player.pl i TVN24GO. Źródło: Superwizjer TVN

Autor:Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer TVN

Pozostałe wiadomości