Gabriela Muskała o współpracy z Agatą Kuleszą i roli Doroty. "Psychopata może wszystko"

Gabriela Muskała
Gabriela Muskała: "Gram psychopatkę"
Gabriela Muskała jest aktorką, która wciela się w wyraziste postaci. Do obsady "Skazanej" dołączyła w 3. sezonie i od razu jej bohaterka sporo namieszała.

Kim jest Gabriela Muskała w "Skazanej"?

Dorota Wójcik to postać, obok której nie można przejść obojętnie. Nosi w sobie wiele tajemnic. Potrafi manipulować ludźmi i zawsze dostaje to, czego pragnie. Gabriela Muskała stworzyła bohaterkę, która elektryzuje, przeraża i fascynuje. W 3. sezonie powoli odkrywała swoje karty, by finalnie pokazać swoje prawdziwe oblicze. - Teraz już możemy mówić o tym, że gram psychopatkę, to jest chyba takie najmocniejsze i najbardziej określające te postać słowo. Powiem szczerze, że jako aktorka natychmiast gdzieś tam wszystkie receptory mi się uruchomiły, że to jest świetny materiał aktorski. Natomiast jako człowieka, ja buduję zawsze postaci od środka, zawsze gdzieś tam zaglądam, szukam w sobie,  wiedziałam, że to jest taka postać, której nie chcę zaczynać poszukiwań od środka, więc oglądałam bardzo dużo dokumentów o takich ludziach - powiedziała Muskała.

Gabriela Muskała przyznała, że dość mocno odrobiła lekcję, przygotowując się do zagrania Doroty Wójcik. Dowiedziała się wielu rzeczy o ludziach z osobowością psychopatyczną. - I naczytałam się o takich osobach, gdzieś tam się napełniłam tą wiadomością i powiem coś takiego, co mnie samą przeraża, że psychopata może wszystko i wszystko gdzieś mieści się w ramach jego zachowań. To mogą być bardzo skrajne zachowania, od miłości do zabójstwa, od czułości do nienawiści, do jakichś chorych zachowań i wszystko się tam mieści. (...) Ja oczywiście mam czerwone światełko, że jestem aktorką i nie mogę nic zrobić naprawdę, ale ta postać daje mi totalną wolność w jakichś zachowaniach, które mogą być absolutnie nieprzewidywalne - dodała.

Muskała i Kulesza - wyjątkowy duet

240206_skazana_muskala_5_www
Gabriela Muskała o pracy z Agatą Kuleszą

Gabriela Muskała i Agata Kulesza spotkały się na planie serialu "Skazana", ale to nie ich pierwszy projekt. Duża sympatię widzów zyskały grając siostry w filmie Kingi Dębskiej "Moje córki krowy". W serialu Max Original otrzymały scenariusz, który stworzył im okazję, by zbudować ciekawą i wieloznaczną relację. Dorota Wójcik pojawiła się w celi Alicji Mazur z uśmiechem i otwartym sercem, choć kierowała się ukrytymi zamiarami.

Jak postaci się lubią na ekranie, no to co grać? No można się przytulić i powiedzieć jest fajnie.  Natomiast jak iskrzy, to to jest zadanie aktorskie i my mamy bardzo fajny flow z Agatą. Co więcej, te parę lat zawsze przerwy zmienia też dużo w nas. Każda z nas dojrzewa, zmienia się. Nasze życie się zmienia, spotykamy się znowu po jakimś czasie i mamy nowe zadanie, nowe role, my jesteśmy już inne. I dla mnie to jest ogromna przyjemność odkrywać się znowu na nowo i jakoś tak myślę, że mamy obie z tego ogromną przyjemność 
powiedziała Gabriela Muskała

Skazana 4 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" będzie można oglądać na platformie Max od 11 czerwca.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

240422_SKAZANA_SESJA_RELACJA
Skazana 4: Kulisy realizacji spotu i sesji zdjęciowej

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości