Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Paweł spotyka dawnego znajomego Hepnera

Skazana 3, odcinek 4
Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Paweł spotyka dawnego znajomego Hepnera
Witkowski nie przestaje prowadzić prywatnego śledztwa w sprawie przeszłości Sylwestra Hepnera. Próbuje znaleźć jego dawnych kolegów z wojska. Jeden z nich jest pisarzem i właśnie wydał książkę. Paweł wybiera się na spotkanie. Zobaczcie fragment 4. odcinka.

Paweł Witkowski zaangażował się w śledztwo przeciwko Sylwestrowi Hepnerowi. Zależy mu, by dorwać dyrektora zakładu karnego z Zabrzu, aby zapewnić bezpieczeństwo Hannie Mazur. Z materiałów, które zgromadził Serafin i przeszukania domu Rabczuka dowiaduje się nieco więcej o misji w Afganistanie. Podążając tropem starej fotografii, Witkowski szuka dawnych znajomych Hepnera. W tym celu wybiera się na spotkanie autorskie z byłym wojskowym i pisarzem Michałem Kraszeckim. Ten na początku nie chce zgodzić się na rozmowę. Podkreśla, że Hepner nie jest jego przyjacielem i nigdy nie był. Witkowski próbuje go przycisnąć.

Skazana 3 - co wydarzy się w 4. odcinku?

Pati wrobiona przez Hepnera w kradzież auta ponownie trafia za kraty. Do zakładu karnego w Zabrzu jest transportowana razem z Polą Nawrot - organizatorką aukcji kobiet.

Pati jest załamana. Straciła szansę na wolność, a Hepner zniszczył zgromadzone przez Serafina materiały. Alicja stara się ją pocieszyć, ale dopiero niespodziewana wizyta Krisa powoduje, że Pati wraca do życia.

Komisarz Piotrowski zbiera coraz pewniejsze dowody na to, że generał Rabczuk nie umarł w sposób naturalny. W jego zabójstwo zamieszana może być Wiki. Być może to ona stoi również za śmiercią Serafina.

Skazana 3, odcinek 4
Skazana 3, odcinek 4
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_4-2
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_4-22
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_4-13
+28
Zobacz galerię

Basia z Penisem kombinują, jak zdobyć pieniądze na terapię Mikiego w Stanach. Powoli dociera do nich, że legalne sposoby nie wchodzą w grę.

Pawłowi udaje się dotrzeć do dawnego „towarzysza broni” Hepnera – Michała Kraszeckiego. Promocja jego książki jest pretekstem autorskiego spotkania w zakładzie karnym. Spotkanie Alicji z pisarzem może przynieść upragniony przełom.

Skazana 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na antenie TVN w poniedziałki o 21:35.

Wszystkie odcinki dostępne są również w Playerze.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "SKAZANA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Michał Czernecki o Pawle Witkowskim w 3. sezonie

Michał Czernecki stworzył intrygującą postać, która nie daje się jednoznacznie ocenić już od 1. sezonu. Paweł Witkowski jest odpowiedzialny za to, że Alicja Mazur trafiła do więzienia za zbrodnię, której nie popełniła. Zemsta bywa słodka, ale Witkowskiemu z pewnością odbiła się czkawką. W 3. sezonie próbuje naprawić swoje winy. Przede wszystkim zależy mu na bezpieczeństwie Hani Mazur, córki Alicji.

230316 SKAZANA 3_CZERNECKI co czeka
Michał Czernecki o scenarzystach "Skazanej"
To jest taki człowiek, który nie jedno w życiu przeskrobał... i nie chodzi tutaj o kradzież roweru. Wydaje mi się, że tak to scenarzyści piszą, żeby nas zaskoczyć.
powiedział Michał Czernecki

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości