Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Pati współpracuje z Witkowskim. Co na to Alicja?

Skazana 3: Pati przyznaje się do współpracy z Pawłem
Pati przychodzi na widzenie do Aluty. Opowiada o wydarzeniach z ostatnich dni. Chce jak najbardziej pomóc Mazur w dorwaniu Hepnera. Zobaczcie przedpremierowy fragment 3. odcinka.

Pati cieszy się wolnością. Po powrocie znad morza, gdzie odwiedziła dawnych znajomych i dowiedziała się prawdy o Krystianie, postanawia skupić się na pomocy Mazur. Przychodzi na widzenie do więzienia. Opowiada Alicji o tym, co się ostatnio działo. Udało jej się znaleźć garaż, w którym Serafin zbierał dowody przeciwko Hepnerowi. Do tego samego miejsca trafił Witkowski. Były mąż Mazur i Pati połączyli siły. Alicja nie jest zadowolona z takiego obrotu sytuacji.

Skazana 3 - co wydarzy się w 3. odcinku?

Komisarz Piotrowski zdobył dowód, że Serafin nie popełnił samobójstwa. Jednak kolejnym ciosem dla Alicji jest informacja o nagłej śmierci dyrektora generalnego więziennictwa Rabczuka. Alicja miała nadzieję, że pomoże on jej pogrążyć Hepnera.

Kosa walczy w sądzie o prawa do dziecka, jednak pozbawienie jej praw rodzicielskich nie jest jedynym problemem Basi i Penisa. Zatajenie choroby Mikiego, powoduje, że nie mogą legalnie zorganizować zbiórki pieniężnej na jego kosztowne leczenie.

Pati nie ma wyjścia, musi współdziałać z Pawłem, by pogrążyć Hepnera. Dla Alicji to również trudna sytuacja, od Pawła zależy ochrona Hanki przed mackami Hepnera, ale także bezpieczeństwo Pati.

Akcja korespondencyjna przynosi efekty, w więzieniu pojawia się prawnik z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Padają oficjalne zarzuty dotyczące łamania praw człowieka na oddziale. Hepner całą winą obarcza Swietę. Nie podejrzewa, że ta sytuacja przyczyni się do ujawnienia prawdziwego oblicza Doroty.

Skazana 3, odcinek 3
Skazana 3, odcinek 3: Agata Kulesza
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_3-15
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_3-1
SKAZANA_3_DZIEN_7_07_02_2023_ODC_3-18
+28
Zobacz galerię

Skazana 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na antenie TVN w poniedziałki o 21:35.

Wszystkie odcinki dostępne są również w Playerze.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "SKAZANA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Aleksandra Adamska o 3. sezonie

Ola Adamska od 1. sezonu wciela się w charyzmatyczną postać Pati. Z każdą nową odsłoną w serialu pojawiają się nowi bohaterowie. 3. sezon obfituje w nowe postaci i zaskakujące zwroty akcji. Aktorka opowiedziała o tym, która postać była dla niej niespodzianką.

230426_Skazana_3_setka_O_Adamska_02
Skazana 3: Aleksandra Adamska o najbardziej zaskakującej postaci
Myślę, że postać grana przez Gabrielę Muskałę - Dorota. (...) Struktura charakterologiczna Doroty jest tak skonstruowana, że jest nieobliczalna, zaskakująca i przede wszystkim kunszt aktorski Gabrieli Muskały tylko do dobarwia. Nic tylko oglądać.
powiedziała Aleksandra Adamska

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości