Wybierz ulubioną postać w "Skazanej"! SONDA

Spotkanie prasowe Skazana 3
Skazana 3: Hepner prowokuje Mazur
Skazana 3: Hepner prowokuje Mazur
Skazana 3: Zaglądamy za kulisy śmierci Serafina
Skazana 3: Zaglądamy za kulisy śmierci Serafina
Skazana 3: Pati dowiaduje się prawdy o Krystianie
Skazana 3: Pati dowiaduje się prawdy o Krystianie
Skazana 3: "Widzę w każdej z nich przede wszystkim człowieka"
Skazana 3: "Widzę w każdej z nich przede wszystkim człowieka"
Skazana 3: Mario próbuje przycisnąć Polę
Skazana 3: Mario próbuje przycisnąć Polę
Skazana 3: Serafin przekazuje Alicji tajemniczy klucz
Skazana 3: Serafin przekazuje Alicji tajemniczy klucz
"Skazana" to oryginalna produkcja Playera, która cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Alicja Mazur, która została skazana na więzienie za czyn, którego nie popełniła, coraz lepiej radzi sobie za kratami. Teraz to ona zaczyna rozdawać karty. Choć ma przed sobą mocnego przeciwnika w postaci Sylwestra Hepnera, nie zamierza się poddać.

"Skazana" - 3. sezon na antenie TVN

W serialu "Skazana" śledzimy historię sędzi Alicji Mazur, która zrobi wszystko, żeby wyrwać się z piekła. W więzieniu nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną. W szczególności dostaje się w kość Campinie, Shibie i Francy, czyli więźniarkom wskazanym przez Alicję jako świadków licytacji kobiet w darknecie. Hepner wie, że ich zeznania mogą oznaczać jego koniec.

W tym samym czasie na więziennym oddziale matki i dziecka Kosa cieszy się macierzyństwem. Niestety na ciele Mikiego pojawiają się siniaki. Kosa jest podejrzana o bicie dziecka.

W końcu Hepner zostaje zatrzymany do wyjaśnienia przez prokuraturę. To daje Alicji nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, a Hania będzie bezpieczna. Nie wierzy w to Serafin, który na własną rękę szuka zemsty.

"Skazana" - obsada

Kolejna produkcja Player Original ponownie okazała się sukcesem. "Skazana" jest zdecydowanym hitem i liderem pod względem popularności w serwisie. Produkcja z Agatą Kuleszą okazała się najchętniej oglądanym serialem pod marką Player Original.

W obsadzie trzeciego sezonu ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Wiktoria Gorodeckaja (Pola), Sonia Mietielica (Natalia), Kinga Jasik (Wiki) i Dawid Zawadzki ("Smentoch"). Pojawią się też znani z serialu "Pati" Konrad Eleryk (Krystian) oraz Grażyna Bułka (Wiesia). 

W trzecim sezonie dołączą do nich między innymi Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Leszek Lichota (Kraszecki), Marek Kalita (Rabczuk), Wojciech Kalarus (Minister), Monika Obara (Strażniczka Ziętarek) i Barbara Jonak (Anna Rabczuk).

"Skazana" - bohaterowie

Pierwsze zdjęcia z serialu Skazana 3
Skazana 3
Skazana 3
Skazana 3
Skazana 3
+5
Zobacz galerię
 • Alicja Mazur - Sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach. Pracuje w wydziale karnym (karnistka). Atrakcyjna, z charyzmą, bardzo inteligentna i ambitna. Surowa, postrach wszystkich bandytów. Na pozór zna się na ludziach, potrafi szybko ich przejrzeć. Trafia do więzienia za zbrodnię, której nie popełniła.
  • Pati - Głośna, gadatliwa i bardzo atrakcyjna. Odsiaduje wyrok ośmiu lat za kradzież auta, jazdę pod wpływem środków odurzających i nieumyślne spowodowanie śmierci. Prosta dziewczyna.
   • Sylwester Hepner - Były wojskowy z mroczną przeszłością. Dyrektor Zakładu Karnego w Zabrzu. Bezkompromisowy. Ma wpływowych znajomych.
    • Hanna Mazur - Córka Alicji Mazur. Dziewczyna poukładana, skromna, naiwna i od razu wzbudzająca sympatię. Typowa panna z dobrego domu. 
     • Agata Strzelecka "Kosa" - Od zawsze na bakier z prawem. Już jako nastolatka trafiała do poprawczaka, potem siedziała kilka razy za różne wykroczenia. W końcu skazana przez Alicję Mazur na osiem lat za handel narkotykami. W więzieniu budzi strach i nienawiść.
      • Paweł Witkowski - Przystojny, dobrze ubrany, wzbudzający sympatię. Bardzo opanowany. To dla niego poukładana i nieufna Alicja traci głowę. Paweł prowadzi modny w Katowicach klub „Amnezja”. To ekskluzywne miejsce, skupiające śmietankę towarzyską miasta.
       • Bartłomiej Dworak - Były Dyrektor Zakładu Karnego w Zabrzu. Zwykły strażnik. Ma skomplikowane życie uczuciowe: mąż Basi, ojciec syna Agaty Strzeleckiej.
        • Basia Dworak - Jest lekarzem więziennym. Kobieta z dobrym sercem, marzeniami i niełatwym życiem prywatnym.
         • Piotr Serafin - Sponiewierany przez życie prawnik - alkoholik. Niechlujnie ubrany, niedogolony, zblazowany życiowy bankrut. Nie wierzy w siebie, inni też w niego nie wierzą.
          • Wiki - Młoda dziewczyna, która chodziła do jednej klasy z Hanią Mazur. Zamieszana w handel narkotykami - przemycała je do więzienia na zlecenie Kosy. Uwikłana z niebezpieczny układ z Hepnerem.
           DD_20231110_Skazana_live_REP
           Kulesza, Malikowska, Adamska o kolejnym sezonie "Skazanej"

           Przeczytaj także:

           Autor: Małgorzata Czop

           podziel się:
           Tagi:

           Pozostałe wiadomości