Z kim Klara spędzi sylwestra i dlaczego zjawi się policja? Streszczenie 7. odcinka

240320_klara_odc7_www_3
Nadeszły Święta Bożego Narodzenia. Okres ten nie okazał się jednak magiczny dla Klary. Mama wysłała jej list, który ojciec napisał do Klary wiele lat temu. 

"Klara" - streszczenie 7. odcinka

240320_klara_odc7_www_2
240320_klara_odc7_www_2

Klara wybiera się z Wronką na lodowisko. Ich wypad nie okazuje się jednak szczęśliwy dla Wronki, która pod wpływem alkoholu odmraża sobie stopę i jedzie do szpitala z Wojtkiem. Klara w tym czasie udaje się do matki. Nie może zrozumieć, dlaczego ta przekazała jej stary list od ojca. Niczego jednak nie udaje jej się dowiedzieć. 

Klara PRZED EMISJĄ W PLAYERZE: Klara dostaje odpowiedź od... Mikołaja

Nadchodzi Sylwester. Jak co roku, Klara organizuje imprezę w swoim mieszkaniu. Są na niej wszyscy przyjaciele i Aleks. Mężczyzna obiecuje Wronce, że zostawi żonę dla Klary i wyznaje, że jest w niej bardzo zakochany. W pewnym momencie w mieszkaniu pojawia się policja z interwencją, szybko jednak udaje się namówić funkcjonariuszy do przyłączenia się do zabawy. Aleks wraca do żony, a impreza się kończy. Klara zostaje sama z Wronką. Przyjaciółki prowadzą nostalgiczną rozmowę o życiu.

Kilka dni później Klara postanawia zrobić niespodziankę Aleksowi i idzie odwiedzić go w pracy. Na miejscu zauważa, że do samochodu kochanka wsiada jego młoda asystentka. Gdy Aleks odwiedza Klarę dochodzi do konfrontacji. Kobieta wyrzuca go z mieszkania i rozmawia z Gerardem. Klara dowiaduje się, że Aleks oddał swojej żonie zegarek, który chciał jej podarować. 

Bohaterowie serialu "Klara"
Klara
WRONKA (KATARZYNA WARNKE)
WOJCIECH (PIOTR ADAMCZYK)
GERARD (ERYK KULM JR
+3
Zobacz galerię

Pod osłoną nocy Klara postanawia spalić list od ojca.

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Klara"?

Serial "Klara" możecie oglądać w Playerze. Premiery odcinków odbywają się w piątki,

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "KLARA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Piotr Adamczyk o serialu "Klara"

Piotra Adamczyk wciela się w Wojtka, przyjaciela Klary. To ponownie spotkanie aktora z Izą Kuną, z którą grał wcześniej w "Lejdis". Tam tworzyli małżeństwo, które rozstaje się po latach, gdy mężczyzna zakochuje się w innym mężczyźnie.

W "Klarze" Adamczyk pokazuje swój komediowy i dramatyczny talent. Wojciech jest wsparciem dla głównej bohaterki, ale sam zmaga się z sercowymi rozterkami.

21032024_KLARA_ADAMCZYK_SERIAL
Piotr Adamczyk o serialu "Klara"
Myślę, że to jest serial dla tych, którzy o przyjaźni myślą, chcieliby mieć przyjaciół albo ich mają bez względu na to, jakim są wieku. (...) 20-latkowie znajdą coś. To taka nasza polska wersja "Przyjaciół".
powiedział Piotr Adamczyk

Autor: Iga Kugiel

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości