Marta Malikowska o Kosie. "Nie miałam pojęcia, że potrafię być tak okrutna i zła"

Marta Malikowska
Marta Malikowska o Kosie. "Nie miałam pojęcia, że potrafię być tak okrutna i zła"
Marta Malikowska wciela się w postać Kosy. Twarda i groźna bohaterka przeszła sporą przemianę. Jak wpłynęła na aktorkę?

Agata Strzelecka - jak poradzi sobie w 4. sezonie?

Agata "Kosa" Strzelecka to postać, obok której nie można przejść obojętnie. Do więzienia trafiła za handel narkotykami. Szybko umocniła swoją pozycję za kratami. Kiedy na oddziale pojawiła się sędzia, która ją skazała, nie zamierzała jej odpuścić. Alicja Mazur nie miała łatwo. Jednak ich relacja rozwinęła się w ciekawy sposób, a pod koniec 3. sezonu kobiety zawarły pakt. Kosa stanęła po stronie Mazur, a ta z kolei pomogła jej znaleźć pieniądze na leczenie syna.

-  Postać Kosy dała mi możliwość uruchomienia takich emocji, o których nie miałam pojęcia, że potrafię być tak okrutna, zła i że mam takie pokłady tego, że mogę to uruchomić.  To było zaskakujące, ale cieszę się też, że dzięki produkcji i scenarzystkom, że tak napisali tę postać, że ona mogła ewoluować, być już w ostatnim, czwartym sezonie bardziej po tej jasnej stronie mocy. Macierzyństwo i urodzenie dziecka to był taki zastrzyk miłości dla Kosy, że dał jej nadzieję i odwagę, zmienił jej całe życie - powiedziała Marta Malikowska.

Aktorka w życiu prywatnym jest mamą nastoletniej córki. Jagoda stawia swoje pierwsze kroki na scenie. - Jaką mamą ja jestem to trzeba zapytać Jagody, ale chyba dobrą. (...)  Ani nie popycham, ani nie odradzam (aktorstwa). Ufam w jej wybory i jest dobrą aktorką, ale też jest świetną uczennicą i świetnym człowiekiem, od którego dużo się uczę - powiedziała Malikowska.

Skazana 4 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" będzie można oglądać na platformie Max od 11 czerwca.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Skazana - kto gra w 4. sezonie?

Obok Agaty Kuleszy w obsadzie finałowej serii znaleźli się Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"); Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Leszek Lichota (Michał Kraszecki), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak "Penis"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Kinga Jasik (Wiktoria Panek "Wiki"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Konrad Eleryk (Krystian), Artur Paczesny (Doktor Obara), Dawid Zawadzki (Smentoch), Juliusz Chrząstowski (Richter), Martyna Byczkowska (Hanna Mazur), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Monika Dawidziuk ("Amfisa"), Monika Obara (Strażniczka Ziętarek), Marta Stalmierka ("Shiba"), Karolina Micuła ("Krzywa"), Irena Melcer (Mariolka), Angelika Cegielska (Mirka) i Hanna Chojnacka-Gościniak (Anna Wiśniewska). 

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości